Обществоzdorovia.com.ua29 сент.

Казки не впливають на інтелект дитини

nk_hauz/-mild6ni_bqqs_lkmtyk.jpg

Фахівці з Університету Флориди стверджують, що звичні дії батьків, спрямовані на виховання дітей, істотно не впливають на розумові здібності.

В ході експерименту вчені проаналізували дані молодих людей, в тому числі, усиновлених дітей, які брали участь в Національному дослідженні здоров'я підлітків.

Метою дослідження було визначення зв'язку між вербальним інтелектом і особливостями виховання. Вербальний інтелект вимірювався фахівцями за допомогою словникового тесту в картинках.

Всі учасники повинні були пройти тест на IQ в середній і старшій школі. Потім їх ще раз попросили відповісти на запитання тестів, коли учасники дослідження досягли 18 - 26 років. Виявилося, що розумові здібності більшою мірою залежать від генетики, ніж від виховання.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .