Обществоnashamama.com7 янв.

Характер людини можна визначити вже в дитинстві

Темперамент, що виявляється майже відразу після народження, може показати, який характер буде у людини у віці 26 років,

nk_hauz/-mqob-afw_ic-fvhfigt.jpg

Це індивідуальна особливість, яка характеризує те, як людина емоційно і поведінково реагують на світ. Є специфічна характеристика, що відноситься до темпераменту і називається поведінковий гальмування (ПГ). Вона характеризується обережністю, переляком і підозрілою поведінкою до незнайомих людей, об'єктів і ситуацій.

Показник ПГ відносно стабільний в дитячому віці. Але, як показали дослідження, діти з виявленим BI більш схильні до ризику розвитку соціальної абстиненції і тривожних розладів, ніж інші. Група вчених оцінила BI в віці 14 місяців і 15 років. Також вона досліджувала нейрофізіологічні показники для оцінки негативного ставлення до помилок (ERN), яке представляє собою негативний провал в електричному сигналі мозку, який виникає після декількох невдалих спроб вирішення завдань.

Виявилося, велика сила відповідного мозкового сигналу ERN була пов'язана з розладами зразок тривожності. А менший показник був пов'язаний з імпульсивністю і вживанням психоактивних речовин. Фінальна перевірка проводилася в 26 років. За словами вчених, BI в віці 14 місяців передбачив наявність в 26 років більш стриманою особистості, меншого числа романтичних відносин за останні 10 років і більше низьким соціальним взаємодією з друзями і сім'єю.

💬 Последние комментарии
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/
Германарих
Каким образом? Все славянство давно разбежалось из своего карпатского лона в результате нашествия гуннов!
Хороший бизнес
Чтобы было понятно, стоимость американской компании Apple, созданной двумя талантливыми парнями несколько десятилетий назад в гараже, уже превысила стоимость украинского государства.
Яценюк и пл0нета 0бицян.ok
(Майдан, 2014) Я вам обицяю! Газ дорожчать НЭ БУДЕ !!! То що Ціна може підскочити до 40 гривень за 1 кубічний метр - Цэ все БРИХНЯ и Путенська пр0п0ганда ! Уси на м0йдан !
888
Под шумок хорошо шарить по карманам у населения.
е
ага.. а вещала тут что НИКОГДА нет врешь и что тебе можно ВСЕГДА верить))) и тут СБРЕХАЛА! БРЕХЛО продажное ты....