Обществоwww.ukrinform.uaOct 6

Херсонщину для відпочинку цьогоріч обрали майже 3 мільйони туристів

nk_hauz/-miuq_dkfblg9uypxf7z.jpg

Херсонщину від початку року відвідало майже 3 млн туристів, із них 48 тис. – іноземці – з Польщі, Франції, США, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Туреччини та Італії.

Як передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Херсонської ОДА, про це під час селекторної наради, яка пройшла в онлайн-форматі в понеділок, 5 жовтня, повідомив начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Микола Шаповал. 

"Цей літній туристичний сезон ми проводимо під гаслом "Херсонщина неймовірна". Тому вся робота направлена на те, аби гості, які відвідують нашу неймовірну область, саме такі відчуття й отримували. За 8 місяців цього року Херсонщину відвідало майже 3 млн туристів, зокрема близько 48 тис. іноземних гостей. Надходження туристичного збору до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців склало 2,5 млн грн", – розповів Шаповал.  

За його словами, цьогоріч на Херсонщину найбільше туристів завітало з Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської та Київської областей. Серед іноземних гостей – громадяни Польщі, Франції, США, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Туреччини та Італії.

"Туристичними фірмами, агентствами та закладами розміщення сплачено 22,9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів. Крім цього, наразі з податковою опрацьовується мультиплікаційний ефект. Тобто це суміжні галузі, якими було сплачено 868 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів: торгівля – 517,2 млн грн, розваги – 31,7 млн грн, транспорт – 288,9 млн грн, розміщення та харчування – 30,2 млн грн", – додав начальник управління туризму та курортів ОДА.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А що к пропа_Хандонам хунты бесплатный ГАЗ провели? Чи им доплачивать стали боХато за ТУПОЙ прохунтовский пиСдешь и одурачивание наивных ждунов селюков?
Кіт наплакав
Але я не звинувачую Степана Бандеру. Просто немає в ньому самому і його боротьбі ніякого героїзму.
Кіт наплакав
Степан Бандера - це маніак з хворими суглобами, який отримував гроші від нацистів за масові вбивства людей, прикриваючи свої злочини патріотизмом. Патріотизм - це помилкова соціальна конструкція. Тому у цього ката немає ніякого алібі. Є самі лише злочини.
Весёлый Роджер
А я вот чую, шо вин с того глузда давно зъыхав!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ!!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола!!! Обе команды получили по хорошему пинку в задницу!!!
Весёлый Роджер
Таки вин генерал НКВД, третья рука Берии! Отож!
Каменяр
Луна -2 - "Теперь по поводу Убийства 16 -летнего Степана Чубенко - вО -ПЕРВЫХ ЭТОТ ПАРЕНЬ УЖЕ НЕ РЕБЕНОК -БЫЛ, ЕМУ УЖЕ 16 ЛЕТ .в таком возрасте прекрасно сознают что делают и уголовную ответственность никто не отменял ни в России ни В Украине" - Раз ти взялась писати щодо вбивства Степана, то розкажи, за яку кримінальну провину його розстріляли п'ятьма кулями в потилицю? Хто дав зброю палачам від "русского мира" ?
Авторские статьи
Авторские статьи2ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи3ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи3ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи4ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи4ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи4ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи5ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи6ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи6ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США