Обществоukr.media2 дек.

Хто й за що має платити під час першого побачення

Під час першого побачення варто не забувати про правила етикету.

nk_hauz/Ey_G-qtng.webp

Перше побачення є занадто хвилюючим, щоб ще додатково затьмарювати приємну зустріч можливими незручними моментами. Фінансове питання хвилює багатьох. Хто повинен брати на себе романтичні витрати? Давайте подивимося, що нам рекомендує етикет, інформує Ukr.Media.

Власне факт особистої зустрічі чоловіка і жінки не накладає на когось з них фінансових зобов'язань. Золоте правило "Платить той, хто запросив" працює у всьому світі. Це може бути вечеря у ресторані, похід у кіно або театр, або чашка кави на прогулянці у парку. Часто галантні чоловіки беруть ініціативу у свої руки і платять за свою даму, навіть якщо отримали запрошення від неї.

Але сьогодні ми говоримо про побачення, ініціатором якого був чоловік. Чоловік, який хоче завоювати вашу увагу і прихильність. І замість того, щоб думати про фінансовий бік вашої зустрічі, краще віддати усю свою увагу вашому супутнику і просто добре проводити час удвох.

Ресторан

Отже, вечір. Вечеря. Рахунок офіціант, за замовчуванням, винесе тій людині, яка його попросила. Але у нашій країні за столом, де сидять хлопець і дівчина, частіше його віддають у чоловічі руки. Якщо ви знайомі не настільки близько і вам комфортніше закрити свій рахунок самотужки, то, будь ласка, попередьте свого супутника про це, перш ніж просити роздільний рахунок — це може його образити. Адже побачення — це формат залицяння.

А ось запропонувати самостійно залишити чайові офіціанту точно не забороняється.

А якщо хлопець прийшов на побачення з квітами? Чи є доречною ще й оплата рахунку ним за спільну вечерю? Бажання чоловіка порадувати вас букетом квітів, як і будь-яким іншим подарунком, ні на що не впливає. Просто прийміть букет з посмішкою і словами подяки. Думки про те, що такий жест уваги вас до чогось зобов'язує, женіть геть. Вони не мають під собою підстави. Насолоджуйтесь вечором і приємною бесідою з людиною, якій ви подобаєтесь.

Чи потрібне тепер запрошення на вечерю з вашого боку? Звичайно ні! Ви вже погодилися зустрітися, присвятили свій час і, можливо, приймете запрошення на друге побачення, якщо перше вам обом сподобалося.

Кіно, театр, галерея

Навіть якщо ви запросили чоловіка відвідати будь-який культурний захід і заздалегідь купили квитки, віддайте їх у чоловічі руки до того, як доведеться їх показати контролеру. Це робить чоловік. Він першим заходить у зал і йде до потрібних місць, а дівчина йде за ним.

Таксі

Особисті відносини ніде не є регламентованими. Якщо наприкінці побачення ваш кавалер проявив турботу, викликавши вам таксі і взявши витрати на себе, це чудово. Але завжди будьте готовими до того, щоб розрахуватися самостійно, щоб не потрапити у неприємну ситуацію.

Перша романтична зустріч — відмінна можливість дізнатися одне одного. Такі незначні, на перший погляд, речі, як бажання оплатити рахунок або якось ще подбати про свою супутницю, багато можуть розповісти про ту людину, з якою ви прийшли на побачення.

Посміхайтеся, будьте впевненими у собі і розслабленими — це зведе до мінімуму незручні паузи під час бесіди і дозволить зробити атмосферу вечора теплішою.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?