Кияни вимагають заборонити склити балкони в історичних будівлях
Обществоkyiv.znaj.ua01 сентября 2020

Кияни вимагають заборонити склити балкони в історичних будівлях

Стало відомо про те, що кияни просять всіх перестати склити Балкони в старовинних будинках. 

Таким чином, повідомляється, що в мерію звернулися з ініціативною заборонити склити балкони, а також встановлювати кондиціонер в історичних будівлях. Відповідний петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

У петиції пропонується заборонити Скління балконів і установку кондиціонерів, так як вони спотворюють і руйнують фасад історичних будівель. 

Такі споруди-справжній скарб, подібного якому немає практично ніде в світі, і не можна знищити цей весь скарб балконами і кондиціонерами. 

Нагадаємо, щоб петиція була розглянута Київрадою, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що в Києві «народні умільці» примудрилися прибудувати балкон до верхнього поверху п'ятиповерхового будинку. 

Повідомляється, що балкон-монстр прибудували до будинку на вулиці Братиславська, 30а. стійкість всієї конструкції викликає крайню стурбованість у спостерігачів.

"Коли балкона немає, але дуже хочеться. Вулиця Братиславська, 30А. житловий будинок. Начебто все ок, крім випирає балкона, який явно там поставили не зовсім за правилами. Та й естетично теж не дуже",-пишуть у телеграм-каналі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
7
лорка ницой ну настоящая гиена . Посмотрев на нее обосерешъъся 100 % бедные детки на украине .
7
Вот это показатель. А лекарства ноль промышленность в жопе ахтывысты гомосеки с авяковым в переди планеты всей , курс верный ЕС НАТО КЛАДБИЩЕ . ИГРАЮТ МУЗЫКЫ
е
Нарушение Конституции страны это норма для так называемых патриотов.. Создать ничего не способны, а вот разрушать всегда готовы..
ВСЁ МОЖЕТ БЫТЬ
НЕ ИНАЧЕ УКРЫ СВОЙ ОСВЕНЦИМ У СЕБЯ ОРГАНИЗОВАЛИ... ОНИ МОГУТ.
МАКРОН - БРЕХУН
А Я ОБВИНЯЮ МАКРОНА-МИКРОНА В ТОМ ЧТО ОН ИЗНАСИЛОВАЛ БАБУШКУ СМЕРТЬКЕЛЬ. ДА, Я ЛГУ. МАКРОНУ МОЖНО, А МНЕ НЕЛЬЗЯ?