Обществоukr.mediaAug 28

Кілька причин, через які чоловіки здатні закохуватися у представниць прекрасної статі

Чоловіки закохуються у жінок з різних причин.

nk_hauz/N31znVVng.webp

Існують несподівані причини, через які чоловік закохується у жінку. Але головним "пусковим механізмом" почуттів у сильної статі стає можливість стати для своєї слабкої і беззахисної обраниці героєм. Чоловікам хочеться бути лицарями, які рятують даму серця, інформує Ukr.Media.

Чоловіки закохуються у жінок, які відкриті до нових почуттів

Існує стереотип, що жінка має бути холодною і неприступною. Але не кожному чоловікові хочеться підкорювати ту, яка робить вигляд, немов він їй байдужий. Хлопці тягнуться до товариських і відкритих дівчат, які готові прийняти їх кохання і відповісти взаємністю.

Загадкова, бо не розповідає про себе майже усе на першому побаченні. Але щира, добра і така, яка приймає залицяння кавалера з радістю. У такої жінки високі шанси закохати у себе чоловіка.

З ким їй комфортно, легко і виник емоційний зв'язок, тому з готовністю вона й віддасть своє серце. Відкритість і вразливість дівчини у очах шанувальника — великий плюс на її користь. Сильні і мужні чоловіки не дозволять собі образити ту, що їм безмежно довіряє.

Чоловікам потрібна та, яку любити — суцільне задоволення. Вони не шукають зайвих труднощів на свою голову, але й легковажна дама їм не потрібна. Серцем прикипіти найлегше до тієї, з якою краще, ніж без неї.

Гарно з тією, яка відповідає взаємністю, розуміє, може вислухати, вірить у тебе і допомагає. Існує думка, що хлопці закохуються не у дівчину, а у ті відчуття, що поруч з нею відчувають (приплив енергії, радість і навіть щастя).

Чоловіки швидше закохуються у пристрасних і самодостатніх жінок

Висока самооцінка і почуття власної гідності роблять жінку привабливою для протилежної статі. Активна оптимістка, яка з пристрастю робить усе, за що береться — ідеал для багатьох чоловіків.

Випромінюючи позитив і життєрадісний настрій, віддаючись будь-якій справі з повною віддачею, жінка може закохати у себе вподобаного чоловіка. У жінки має бути мета, але при цьому вона повинна поважати захоплення і погляди на життя свого обранця.

Самодостатні і успішні дами ваблять до себе, як магніт. Захопитися простіше тією, що готова до експериментів у будь-якому їх прояві. Чоловіки шукають легку на підйом дівчину, що без сумніву скаже "так" найсміливішим задумам свого супутника.

Їм потрібна та, що не зупиняється на досягнутому, шукає і дозволяє чоловікові показати їй його бачення світу. Серце чоловіка буде належати їй тоді, коли він відчує, що може зробити жінку щасливою.

Ці почуття часто виявляються взаємними. На підсвідомому рівні чоловік тягнеться до дівчини, що демонструє йому свою радість від спілкування. Хлопцям потрібно відчувати духовну близькість, а не лише фізичну.

Якщо обраниця ще й скаже, що він робить її щасливою, нехай не словами, а палаючим поглядом, то чоловік готовий закохатися у неї.

Даруючи серцевий запал і душевне тепло дівчині, хлопець потай розраховує на повну взаємність, оскільки роблячи когось щасливим, він теж стає таким.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи