Обществоukr.media2 мая

Кілька труднощів, які виникають на шляху у гарних жінок

У гарних жінок є власні проблеми.

nk_hauz/-mzfo-5zgixgxdhnjlbf.jpg

Народитися красунею — рідкісна удача. Ну, так вважається. Правда, абсолютно незрозуміло, чому так вважається: життєвий шлях красуні зовсім не усипаний трояндами без шипів, а натовп з шанувальників оминати важко. Це якщо не враховувати купу серйозних труднощів, з якими обов'язково зіштовхнеться кожна красуня, інформує Ukr.Media.

Проблеми гарних жінок

У вас теж є комплекси

Якщо ви гарні з дитинства, то вам доведеться долати свої власні комплекси. Саме вам, а не тим дівчатам, що раптом розквітли замолоду. Тому що це вас засипали компліментами мама, тато, бабусі, дідусі і випадкові перехожі. Це було дуже мило з їх боку, звичайно, але є нюанс: не завжди, але часто це призводить до проблем з самооцінкою. Залізобетонна впевненість у власній чарівності похитнеться, щойно поруч опиниться дівчинка, яка не менш гарна, ніж ви. Але, припустимо, ще й дуже талановита. Яку теж усі хвалять. І усе. Світ зруйнувався. Миттєво завищена самооцінка перетворюється на занижену, і красуня гойдається на цих гойдалках усе подальше життя. Це, зрозуміло, душевного спокою не додає.

Ви не маєте права на невдачі

На тій підставі, що ви прекрасні, як фея. А це означає, що варто дотримуватися цього образу. Будь-який ваш промах, будь-яка життєва невдача супроводжується вигуками "Чому ж так сталося, ти ж така гарна!" Ну так, ви дійсно виграли у лотерею: вам дісталася карколомна зовнішність. Але хто сказав, що до цього виграшу автоматично додадуть усі інші життєві блага? З якого дива? Проблема у тому, що оточуючі впевнені: їм би вашу зовнішність — вони б стали новою світовою іконою. А дісталася краса чомусь саме вам, невдасі — несправедливо, несправедливо! Власні невдачі вони, звичайно, виправдовують: вони ж не красуні, як деякі, їм можна. Ну-ну.

Ви занадто гарні для нього

І для усіх тих, хто не передзвонив вам після побачення. Ви дивуєтеся — чому? Шукаєте причину у собі: не так подивилися, не те сказали, виглядали неприступною або, навпаки, надмірно нав'язувалися. А причина зовсім не у вас — причина у ньому. Він вас боїться. І необов'язково він у собі не впевнений, але йому не вдасться нікуди подітися від помилкових стереотипів: красуні вимогливі, красуні — мисливиці за грошима, красуні вітряні і непостійні. І ось черговий ваш потенційний супутник життя одружується з сірою мишею, а ви обираєте для нового побачення найбільш непоказну сукню: не злякати б!

Вас не сприймають серйозно

І будь-які ваші досягнення знецінюють. Блискуче вчилися? П'ятірки ставили за гарні очі. Успішно працюєте? Ну, зрозуміло, зачарували якогось боса. Купили машину? Подарували, звичайно, не могли ж ви самі заробити. І це лише верхівка айсберга. Тому що ніхто не чекає від вас якихось звершень, усі чекають, що ви будете просто гарно ходити і говорити милі дурниці. Щоразу треба доводити, що ви — особистість, а не гарна лялька. І це вимотує, немов усі навколо повільно прогулюються, а ви щоранку біжите напівмарафон. А що робити?

Вам важко знайти подругу

Кажуть, що жіночої дружби не існує, але це, звичайно, міф. Міф для усіх, крім красунь, для яких це жорстока правда життя. По-перше, вам заздрять і тому намагаються зробити гидоту. Мимоволі. Просто їм здається, що є у цьому якась вища справедливість — ви красуня, зате дурна або, наприклад, просто глибоко нещасна. Неважливо, що усі ці плітки не мають під собою ніяких підстав. Їх все одно будуть розповсюджувати.

По-друге, вас будуть використовувати. Чоловіки злітаються на вашу красу, як метелики на вогонь, але познайомитися бояться, а тут — ось вона, ваша негарна подруга. І, повірте, саме з нею піде хлопець, який вам сподобався. Ось такі труднощі у гарної жінки.

Вам важко побудувати кар'єру

Ну а як тоді? Ви ж напевно думаєте лише про речі і вечірки, а робочі питання у вашу гарну голову вже не поміщаються. І взагалі, ви на роботу влаштувалися, щоб у засідці сидіти. І щойно повз пробіжить відповідний самець, ви його й схопите. Одразу ж вийдете заміж і забудете про трудову повинність назавжди. Саме це про вас і думає ваш керівник. І неважливо, наскільки ви цінний співробітник: підвищення отримаєте не ви, а непоказна тітонька з сусіднього відділу, нібито у неї у житті нічого немає, крім роботи, не те, що у вас, з вашою зоряною зовнішністю. Тож якщо вас цікавить кар'єра, доведеться відрощувати кігті і зуби. А інакше ніяк.

Вам потрібно весь час тримати оборону

Як відомо, найкращий захист — це напад. А ви нібито змушуєте оточуючих захищатися самим фактом свого існування. Чоловіки дивляться на вас і розуміють, що не для них троянда квітла. Ну, тоді треба її розтоптати. Жінки ж насамперед починають обороняти від ваших чар своїх супутників життя. Можна подумати, що вам потрібні їх чоловіки. Не потрібні, але ви все одно дізнаєтеся про себе багато нового. Ви дурна, ви хижачка, з вами нема про що говорити, ви — гарний фасад, за яким порожнеча. Марно доводити, що це не так, якщо вас вважають загрозою. А вони ж так вважають.

Ви привертаєте забагато уваги

Безперечно, замолоду вам це лестило, але тепер ви напевно втомилася від підвищеної цікавості до вашої особи. Швидше за все, ви надаєте перевагу пересуванню містом в автомобілі і прогулянкам лише у компанії друзів. Тому що варто лише вам з'явитися у метро або на вулиці на самоті — сальні погляди і хтиві вигуки вам забезпечені. Вам іноді здається, що паранджа — не такий вже поганий винахід, правда?

Вам важко довіряти людям

Навіть якщо вас ніхто ніколи не зраджував, вам не вдасться нікуди подітися від нескінченних сумнівів: якщо до вас ставляться добре, то чи дійсно до вас? До вас самої або до вашої запаморочливої зовнішності? Ваш милий дійсно вас кохає або просто хоче вами володіти, як статусною річчю? Ваша подруга дійсно вам близька або прикидається, потай заздрячи? І чим старшою ви стаєте, тим складніше відганяти від себе подібні думки, просто тому, що з віком ближнє коло звужується у всіх. І ось вам вже здається, що ви залишитеся самі, щойно ваша краса зблякне. Спокій, лише спокій! Подібні думки відвідують не лише красунь, а взагалі усіх, незалежно від зовнішності, статі, віку і світогляду. І це гарна новина, погодьтеся. Просто тому, що ви розумієте: ви не є самотньою. І це означає, що ви обов'язково знайдете людину, якій зможете повністю довіряти.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!