Кілька труднощів, які виникають на шляху у гарних жінок
Обществоukr.media02 мая 2021

Кілька труднощів, які виникають на шляху у гарних жінок

У гарних жінок є власні проблеми.

Народитися красунею — рідкісна удача. Ну, так вважається. Правда, абсолютно незрозуміло, чому так вважається: життєвий шлях красуні зовсім не усипаний трояндами без шипів, а натовп з шанувальників оминати важко. Це якщо не враховувати купу серйозних труднощів, з якими обов'язково зіштовхнеться кожна красуня, інформує Ukr.Media.

Проблеми гарних жінок

У вас теж є комплекси

Якщо ви гарні з дитинства, то вам доведеться долати свої власні комплекси. Саме вам, а не тим дівчатам, що раптом розквітли замолоду. Тому що це вас засипали компліментами мама, тато, бабусі, дідусі і випадкові перехожі. Це було дуже мило з їх боку, звичайно, але є нюанс: не завжди, але часто це призводить до проблем з самооцінкою. Залізобетонна впевненість у власній чарівності похитнеться, щойно поруч опиниться дівчинка, яка не менш гарна, ніж ви. Але, припустимо, ще й дуже талановита. Яку теж усі хвалять. І усе. Світ зруйнувався. Миттєво завищена самооцінка перетворюється на занижену, і красуня гойдається на цих гойдалках усе подальше життя. Це, зрозуміло, душевного спокою не додає.

Ви не маєте права на невдачі

На тій підставі, що ви прекрасні, як фея. А це означає, що варто дотримуватися цього образу. Будь-який ваш промах, будь-яка життєва невдача супроводжується вигуками "Чому ж так сталося, ти ж така гарна!" Ну так, ви дійсно виграли у лотерею: вам дісталася карколомна зовнішність. Але хто сказав, що до цього виграшу автоматично додадуть усі інші життєві блага? З якого дива? Проблема у тому, що оточуючі впевнені: їм би вашу зовнішність — вони б стали новою світовою іконою. А дісталася краса чомусь саме вам, невдасі — несправедливо, несправедливо! Власні невдачі вони, звичайно, виправдовують: вони ж не красуні, як деякі, їм можна. Ну-ну.

Ви занадто гарні для нього

І для усіх тих, хто не передзвонив вам після побачення. Ви дивуєтеся — чому? Шукаєте причину у собі: не так подивилися, не те сказали, виглядали неприступною або, навпаки, надмірно нав'язувалися. А причина зовсім не у вас — причина у ньому. Він вас боїться. І необов'язково він у собі не впевнений, але йому не вдасться нікуди подітися від помилкових стереотипів: красуні вимогливі, красуні — мисливиці за грошима, красуні вітряні і непостійні. І ось черговий ваш потенційний супутник життя одружується з сірою мишею, а ви обираєте для нового побачення найбільш непоказну сукню: не злякати б!

Вас не сприймають серйозно

І будь-які ваші досягнення знецінюють. Блискуче вчилися? П'ятірки ставили за гарні очі. Успішно працюєте? Ну, зрозуміло, зачарували якогось боса. Купили машину? Подарували, звичайно, не могли ж ви самі заробити. І це лише верхівка айсберга. Тому що ніхто не чекає від вас якихось звершень, усі чекають, що ви будете просто гарно ходити і говорити милі дурниці. Щоразу треба доводити, що ви — особистість, а не гарна лялька. І це вимотує, немов усі навколо повільно прогулюються, а ви щоранку біжите напівмарафон. А що робити?

Вам важко знайти подругу

Кажуть, що жіночої дружби не існує, але це, звичайно, міф. Міф для усіх, крім красунь, для яких це жорстока правда життя. По-перше, вам заздрять і тому намагаються зробити гидоту. Мимоволі. Просто їм здається, що є у цьому якась вища справедливість — ви красуня, зате дурна або, наприклад, просто глибоко нещасна. Неважливо, що усі ці плітки не мають під собою ніяких підстав. Їх все одно будуть розповсюджувати.

По-друге, вас будуть використовувати. Чоловіки злітаються на вашу красу, як метелики на вогонь, але познайомитися бояться, а тут — ось вона, ваша негарна подруга. І, повірте, саме з нею піде хлопець, який вам сподобався. Ось такі труднощі у гарної жінки.

Вам важко побудувати кар'єру

Ну а як тоді? Ви ж напевно думаєте лише про речі і вечірки, а робочі питання у вашу гарну голову вже не поміщаються. І взагалі, ви на роботу влаштувалися, щоб у засідці сидіти. І щойно повз пробіжить відповідний самець, ви його й схопите. Одразу ж вийдете заміж і забудете про трудову повинність назавжди. Саме це про вас і думає ваш керівник. І неважливо, наскільки ви цінний співробітник: підвищення отримаєте не ви, а непоказна тітонька з сусіднього відділу, нібито у неї у житті нічого немає, крім роботи, не те, що у вас, з вашою зоряною зовнішністю. Тож якщо вас цікавить кар'єра, доведеться відрощувати кігті і зуби. А інакше ніяк.

Вам потрібно весь час тримати оборону

Як відомо, найкращий захист — це напад. А ви нібито змушуєте оточуючих захищатися самим фактом свого існування. Чоловіки дивляться на вас і розуміють, що не для них троянда квітла. Ну, тоді треба її розтоптати. Жінки ж насамперед починають обороняти від ваших чар своїх супутників життя. Можна подумати, що вам потрібні їх чоловіки. Не потрібні, але ви все одно дізнаєтеся про себе багато нового. Ви дурна, ви хижачка, з вами нема про що говорити, ви — гарний фасад, за яким порожнеча. Марно доводити, що це не так, якщо вас вважають загрозою. А вони ж так вважають.

Ви привертаєте забагато уваги

Безперечно, замолоду вам це лестило, але тепер ви напевно втомилася від підвищеної цікавості до вашої особи. Швидше за все, ви надаєте перевагу пересуванню містом в автомобілі і прогулянкам лише у компанії друзів. Тому що варто лише вам з'явитися у метро або на вулиці на самоті — сальні погляди і хтиві вигуки вам забезпечені. Вам іноді здається, що паранджа — не такий вже поганий винахід, правда?

Вам важко довіряти людям

Навіть якщо вас ніхто ніколи не зраджував, вам не вдасться нікуди подітися від нескінченних сумнівів: якщо до вас ставляться добре, то чи дійсно до вас? До вас самої або до вашої запаморочливої зовнішності? Ваш милий дійсно вас кохає або просто хоче вами володіти, як статусною річчю? Ваша подруга дійсно вам близька або прикидається, потай заздрячи? І чим старшою ви стаєте, тим складніше відганяти від себе подібні думки, просто тому, що з віком ближнє коло звужується у всіх. І ось вам вже здається, що ви залишитеся самі, щойно ваша краса зблякне. Спокій, лише спокій! Подібні думки відвідують не лише красунь, а взагалі усіх, незалежно від зовнішності, статі, віку і світогляду. І це гарна новина, погодьтеся. Просто тому, що ви розумієте: ви не є самотньою. І це означає, що ви обов'язково знайдете людину, якій зможете повністю довіряти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Ленка пора уже на окружной сосать а ты в эфире филонишь
Елена
Статью прочитай,там много интересного есть, не 20 тысяч русских коллаборантов было, значительно больше и Каминского не забудь ,про Локотское самоуправление и РОНА,и Красного и Шкуро а сколько русских полицаев было , тоже не мало ,чо то ты их не упомянул?скромняга ты,просто в рот воды набрал,а причём здесь жидохохлы,я к еврейской национальности не отношусь, причем здесь они,какая связь?а бы только пукнуть,шо ты за человек такой, методичку какую-то упоминаешь,бред какой-то.
Весёлый Роджер
В Союзе почти 300 млн население було, членов КПСС - < 20 млн, что менее 7%!!! Опять Шмуля пишет враньё, рассчитанное на тупых щирых селюков! Никто же считать не умеет быстро, тильки на бумажке и в столбик! Вот эти твари и ловят вас! Ну как 70 млрд долл. вывез Янек на 4-х!!! джипах и тд..., а, ну и мост из картона!
Весёлый Роджер
ОЙ да ладно вам прибедняться! Вот пропахандон Шмуля_Елен, ну 70- летний (почти), пердун-солдафон в жиночих труселях до колен, таки у него хороший смартфон Хуавей, такой голубенький - ну вы знаете, кто такой цвет любит... ага - ны дивчины!!! Як писал Шмуля - надо правильно смокчать и у дупу давать и в правильном месте, у дешёвой АЗС, а рядом зовсим лес, свежий воздух и вода, а вы на травке, раком у канавке! Ось цэ ДА!!!
Весёлый Роджер
ХВАТИТ мразь тут ВРАТЬ!!! Расскажи Шмуля лучше, как ты писал тут про картонные мосты и сожранных москалями ёжиков - дать твои цитаты? Где слова Солженицина про скидывание атомных бомб на советских людей??? Давай тварь пиндосная - номер страницы в методичке? На цензор дать ссылку? Ну давай...
Не скажу
У нас на Украине в среднем один смартфон на всю семью из 7 человек разных возрастов а вы о таких техночудесах пишете.
Весёлый Роджер
А вот и по фую эта статья, мрази и генетичному предателю Шмули, в образе ТУПОЙ дуры Елен, с кружевными обоссаными труселями до колен, таки ему як жидоxoxлу всё равно, что там пишут, для него цензор и методичка от пиндосов источник истины. Сказано обсерать Россию, вот он и старается, то ордынцами называет, то власовцами. Ему главное обосрать РУССКИЙ народ, мол вот, смотрите вы тоже предателями були, а не тильки xoxлы! Ему насрать на цифры – «…В июле 1942 года сдался Власов» и УВАГА ТУТ!!! Для тупых поновляю – «…Лишь осенью 1944 года, … Гиммлер даёт добро на создание двух дивизий РОА»!!! Цэ 20 тысяч ВСЕГО из 4 миллионов военнопленных!!! Тварь и мразь Шмуля - посчитай процент свинорыл продажный!!! ЭЙ ,щирые мудаки продажные – а шо два рока русские не становились предателями??? Хотя бы одна шмулевидная сука над этим ЗАДУМАЛАСЬ??? Они там у Германии на отдыхе були, чи на працювании вольном? Мабуть сортиры мыли, да у сраку давали на шляхах? ШО? Вони в концлагерях були!!! Ой да, а ведь ТУПОЙ поддонок Шмуля не знал об этом!!! Ну и главное, Лучше Сталина никто не знал, что там и как было с власовцами. Все знают, как он сурово поступал с врагами, как личными, так и государства. Думаю тут никто не будет спорить, даже пиндосный провокатор-пропахандон Шмуля. Так вот, если Солженицин получил за критику строя 8 лет колоний и пожизненную!!! ссылку, то как ни странно, рядовые власовцы, вроде как, прислужники фашистов, получали всего 5-7 лет и без пожизненной ссылки. Верхушка РОА, там всё понятно – всех расстреляли. Зато тов. Сталин правильно оценил роль бандеровцев, что пошли воевать, не за кусок хлеба, чтобы выжить в плену, а щоб мародёрствовать да кишеню добром набивать! Или как писал Шмуля –«… не сидеть, как лентяй Иван, на печи, а 3.14здить чужие кирпичи!» Вот там були правильные сроки 20-25 лет и пожизненный цик с гвоздями! Ось цэ дило! Если бы не гадина Мыкыта Хрущёв – не було бы у вас сейчас этих убийц рагулей! Чуете Ось воно як! А ТУПОЙ мерзавец Шмуля - МУДАК! Так!
Авторские статьи