Кількість ВНЗ в Україні скоротять до 260-270 закладів — Квіт
Обществоsocportal.info30 марта 2015

Кількість ВНЗ в Україні скоротять до 260-270 закладів — Квіт

До закінчення поточного навчального року кількість вищих навчальних закладів в Україні скоротиться до 260-270 установ.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт, передає РБК-Україна.

«Кількість ВНЗ уже зменшилася до 317 — це зробив сам закон («Про вищу освіту», — РБК-Україна). Він відокремив університетську освіту від тієї, що надається у коледжах і технікумах, що раніше трактувалися як вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації», — зазначив міністр.

За словами Квіта, деякі технікуми і коледжі вже увійшли в структуру університетів і займаються профорієнтацією для ВНЗ.

«До кінця цього навчального року ми позбавимо ліцензій ще кілька десятків вищих навчальних закладів, які неспроможні надавати якісну освіту. У багатьох нічого немає, окрім назви», — підкреслив міністр.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Пэцька подумал,как я знатно потроллил ДБР...А не тут-то было!Следаки вынули из рамок таможенные документы и увезли с собой-Оригиналы!Теперь,когда Педрило явится на допрос,то ступить время ответочка ДБР! У Пэдро спросят,где таможенные документы на живопись?-Как где,сделает круглые глаза бывший гарант,у вас!-Ничего подобного,ответят следаки и многозначительно подмигнут кондитеру левым глазом!!!43 картины без документов налицо-капкан захлопнулся и Пэцька спекся!!!
ГОСТЬ
.....иди НА ХУЙ БЫДЛО .....И РАЗГОВАРИВАТЬ НА НОРМАЛЬНОМ ЯЗЫКЕ НАУЧИСЬ.....
Игбун Хохлов
Хохлопидар, визжат твои побртымы по свинарнику "укрАина".
faith james
ВІТАЙТЕ ДО СВІТУ ІЛЛУМІНАТІ. Настав час відновити новий світовий порядок. Це можливість для вас бути частиною чогось великого. Виведення бідних, нужденних, талановитих у центр уваги слави та багатства. Отримайте гроші, славу, визнання в бізнесі, політичній гонці, суспільстві. Піднімайтеся до вершини, чим би ви не займалися. Усі ці та інші численні вигоди ви досягнете, коли ви будете ініційовані та станете членом ВЕЛИКИХ ІЛЮМІНАТІВ. Чи хотіли б ви скористатися цим шансом і стати його членом? Повідомте нам сьогодні, якщо вам цікаво. Номер WhatsApp для отримання додаткової інформації +1(786)627-4704
гость
....педрилка с подгоревшим пуканом - ты где...?
гость
...но на всякий случай купи огнетушитель для пердаков....)))
гость
....а я тебе лично ничего плохого не пожелаю..... )))....