Обществоsubota.online26 нояб.

Кіт, якого житомирянка містом возить у візочку, увійшов до Книги рекордів України

Рекорд України – “перший соціалізований кіт” – встановили у Житомирі 25 листопада.

Кіт Міккі, якого часто можна побачити у дитячому візочку, що катає Михайлівською житомирянка, увійшов до Книги рекордів України, – про це пише сайт 1 zt.

Його господарка Наталія розповідає, що возить Міккі у дитячому візочку скрізь: по вулиці, по магазинах.

В описі рекорду зазначається, що кіт так поводиться “без жодних примусів і дресур”.

Про унікальність кота, який не боїться ні людей, ні транспорту під час вручення документу про рекорд розповіла представниця Книги рекордів України Юлія Більовська:

“Сьогодні ми приїхали на дуже цікавий і унікальний рекорд. Взагалі Книга рекордів дуже рідко фіксує рекорди, які пов’язані саме з тваринами. Дослідивши поведінку тварини, ми встановили, що Міккі є, дійсно, унікальним, адже для котів це дуже незвична поведінка – бути в центрі уваги, не боятися людей, транспорту. Пані Наталія знайшла його  на вулиці. Можна сказати, що кіт, виграв лотерейний білет. Міккі чутливий та унікальний кіт і тому ми народжуємо рекордом першого соціалізованого кота в Україні”.

Сама ж власниця кота задоволена рекордом:

“Незрівнянна радість, бо п’ять років були непростими. Люди по-різному реагують на те, що я катаю кота у візочку, але я вважаю, що це започаткує нову епоху поводження з тваринами і епоху для тварин”.

nk_hauz/YuGqwhp7g.jpeg
nk_hauz/jz73whtnR.jpeg
nk_hauz/9z73w2tnR.jpeg
nk_hauz/iqM3Qhp7R.jpeg
nk_hauz/Zkn3QhpnR.jpeg