Київ зупиняє пасажирські перевезення - Аваков
Обществоwww.bbc.com21 марта 2020

Київ зупиняє пасажирські перевезення - Аваков

Голова МВС України Арсен Аваков заявив, що з неділі у Києві зупиниться пасажирське перевезення.

"Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів. З неділі", - написав він у фейсбуку.

Інших подробиць Аваков не повідомив.

Перед тим міністр заявив, що наполягає на запровадженні в Україні "тотального карантину".

"Тотальний карантин"

Зараз, вважає Аваков, в країні повинні працювати тільки критично необхідні суб'єкти.

"Інші повинні бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок - на карантині - про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!" - додав Аваков.

"Людям - не виходити з дому, крім крайньої необхідності. Це повинно стати жорстким правилом в найближчі дні!" - написав він.

Уряд та президентський штаб, за словами голови МВС, вже готує такі варіанти.

Пізніше у суботу зі зверненням має виступити мер Києва Віталій Кличко, і, як очікують, підтвердить заяви пана Авакова про зупинку пасажирського перевезення.

З 17 березня у Києві оголосили карантин, припинили роботу метро й всіх розважальних закладів, кафе, ресторанів та ТРЦ.

Водночас МОЗ та київська мерія повідомили, що кілька служб таксі погодилися безкоштовно перевозити медиків, які не можуть дістатися на роботу через карантин.

1 комментарий

Написать комментарий
  • КУЯНЕ НА ЛИСАПЕДЫ СРОЧНО
    21 марта 2020
    КУЯНЕ! ВСЕ НА ЛИСАПЕДЫ! ЛИСАПЕДЫ ЕЩЁ НИКТО НЕ ЗАПРЕЩАЛ!!! И ПИДАЛИК МЭР вАШ ЛЮБИМЫЙ вАМ ПРИМЕР ПОКАЗЫВАЛ!
    Ответить
💬 Последние комментарии
МУне
Ты еще не подохла ставая выблядь? Давай уже! Там тебе и яму выкопали и целлофановый пакет приготовили! Подыхай давай мразь!
георгий
БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКИМ ОРУЖИЕМ СНАЧАЛА ЗАНИМАЛАСЬ КВАНТУНСКАЯ ЯПОНИЯ А ВСЛЕД ЗА НЕЮ ФАШИСТСКАЯ ГЕРМАНИЯ , А ПОСЛЕ РАЗРАБОТКАМИ БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКОГО ОРУЖИЯ ЗАНЯЛАСЬ U S A и СТРАНЫ НАТО , И СЕЙ ЧАС МОЖНО СДЕЛАТЬ ВЫВОД - САМАЯ МЕНЬШАЯ ЗАБОЛЕВАЕМОСТЬ СЕЙ ЧАС В ЯПОНИИ , В ГЕРМАНИИ , В Ю- КОРЕЕ , А U S A СДЕЛАЛИ ХИТРЫЙ ХОД , РЕШИЛИ ПОКАЗАТЬ МИРУ СЕБЯ ПОСТРАДАВШИМИ ОТ ПАНДЕМИИ НЕ ПОЖАЛЕВ ДАЖЕ СВОИХ ГРАЖДАН - ЭТО ПРОСТО КОЩУНСТВО СОРОСОВСКИХ ФАШИСТОВ МАСОНОВ .
ВСЕ В НАМОРДНИКИ уКРЫ
НЕ В МАСКАХ, А В НАМОРДНИКАХ вАМ ХОДИТЬ НУЖНО, СОБАКИ БЕШЕННЫЕ!!! А СЛОВА ,,МАСКА,, В УКРАИНСКОЙ МОВЕ НЕТ!
-------------
инструкций толковых нет ни на одном языке. вот землю продают это проблема. В Украине многие двухяязычные и при желании получить перевод это очень просто.
Илья
Спасибо за добрые пожелания уважаемый. Уповаю на ваши способности. Шмулю нам не нать. Скучное создание.
Илья
Добрый вечер сударыня! Доброго здоровья Вам и вашим близким. И я с ним сталкивался раза два. Знатный зверюга! Но последнее время бегает от меня паршивец. А так иногда для души хочется потролить настоящего бандерлога. Обычно я этим ч чат рулетке занимаюсь , но сейчас времени нет. Теряю былую легкость.
DR RAKSHAN
Ви перебуваєте у фінансовій кризі, чи потрібні вам гроші для кращого рівня життя, чи ви в боргу і хочете продати свою нирку за гроші, сьогодні відвідайте нас, і ми здійснимо цю мрію про вашу, ми купуємо одну нирку за $600 000 доларів США ! Ви шукаєте можливість змінити свій рівень, звільнити себе від боргів і сказати «ні» бідності, чи шукаєте ви фінансовий прорив, чи шукаєте ви кошти виплатити ренту кредиту та вирішити іншу сімейну проблему, чи фінансово знижуєтесь? і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам гарну суму грошей для вашої нирки. Мене звуть доктор РАКШАН ДАІ. Я нефролог в РАКШАНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я, Індія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також проводимо лікування. Придбання та трансплантація нирок із відповідним донором Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейте Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами через нашу електронну пошту: rakshanhealthcenter@gmail.com Привітання ДР РАКШАН
Авторские статьи