Київські музеї продовжують роботу в режимі он-лайн
Обществоwww.golos.com.ua27 марта 2020

Київські музеї продовжують роботу в режимі он-лайн

Столичні музеї приєднались до акції безконтактної комунікації — челенджу Ya Gallery #янакарантині.

Карантинні заходи не можуть накласти мораторій на культуру. В умовах антивірусних обмежень столичні музеї приєднались до акції безконтактної комунікації — челенджу Ya Gallery #янакарантині («челендж» — виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою) і продовжують роботу в режимі он-лайн. Національний музей декоративно-прикладного мистецтва відтепер проводить виставки колекцій із своїх фондів на сторінці у Фейсбуці. Там розміщує і цікаві матеріали про окремі пам’ятки з музейної збірки та творчість визначних митців декоративного мистецтва України — художниці Катерини Білокур, лауреата Шевченківської премії Марфи Тимченко та інших.

Національний заповідник «Софія Київська», зачинений через карантин, пропонує для ознайомлення із святинею онлайн-тури, під час яких можна побачити стінопис, виконаний майстрами початку XI століття, величну мозаїку Богоматері Оранти у центральній апсиді храму, каплицю святителя Петра Могили та різноманітні музейні експонати, фрески і графіті, які оповідають, зокрема, про життя князівської родини Володимира Великого і на яких зображені понад п’ятсот окремих святих. Помилуватися красою храму можна вже зараз, перейшовши за посиланням: http://bit. ly/2TXJvHU.

Музей «Кирилівська церква» запрошує на віртуальну історичну вікторину. Виграє у ній той, хто дасть більше правильних відповідей на запитання, які розміщуються на сторінці закладу у Фейсбуці. Переможець отримає можливість разового безплатного входу до музею «Кирилівська церква» на дві особи після завершення карантину. А у «Мистецькому Арсеналі» у режимі он-лайн відбулася презентація щойно виданої книжки Софії Андрухович «Амадока».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи