Обществоchangeua.com5 янв.

Кохання викликає залежність: науковці порівняли почуття з тягою до спиртного

nk_hauz/-lxqjokre-7fxwp-a9_k.jpg

Кохання має дуже багато спільного зі зловживанням наркотиками, такими як кокаїн, опіоїди, алкоголь, марихуана тощо. До таких висновків прийшла команда американських вчених, котрі проаналізували відповідні дослідження за останні 10 років.

Що ж допомогло вченим порівняти кохання з залежністю від алкоголю або наркотиків, пише maximum.fm

За допомогою МРТ вдалося встановити, що сильні романтичні почуття зачіпають ті ж ділянки мозку, які активуються під час нарко- або поведінкових залежностей, – сказано в статті.

Закохані, як і всі залежні, зосереджені на своїх коханих і відчувають прилив захвату, коли бачать їх або думають про об’єкт зацікавленості. У міру вибудовування стосунків людина намагається спілкуватися з коханою все частіше і частіше, тобто збільшує «дозу».

Якщо кохання взаємне, а стосунки не токсичні, то така залежність впливає на людей позитивно. Але коли пристрасть нерозділена – все стає значно гірше. Знехтуваний чоловік поводиться так само, як наркозалежні або алкозалежні – йде на крайні заходи, здійснює принизливі та небезпечні дії, щоб завоювати людину, до котрої має певні романтичні почуття.

З іншого боку, кохання не руйнує організм так сильно, як психоактивні речовини. Вчені навіть рекомендують тим, хто бореться з наркотичною й алкозалежністю замінити їх на закоханість, щоб було легше перейти, залучивши, по суті, ті ж механізми.

Що стосується позбавлення від любовної залежності, дослідники рекомендують перевірений метод – видалити всі нагадування про об’єкт пристрасті, позбавиться від фотографій, листівок, подарунків, уникати «своїх» місць і т. ж. Якщо постійно дивитися на ці речі, то мозок підтримує процеси, пов’язані з почуттям закоханості, і не дає спокійно «зіскочити» з неї.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ты не правду написала, дурилка безграмотная, ты пытаешься манипулировать мнением. И это у тебя ни разу не получается! Ибо ТП - это ТП. Ну как с мегабайтом!
Серж
Придумали дебилам угрозу несуществующую, а теперь пихают просрочку. Дебилы.
Антиелена
Нет, смотреть ты не будешь, майданушкка безграмотная! Ты будешь на колесе самолета звиздовать у свою амэрику.
Серж
Без Лоха и жизнь плоха!!!😁
Антиелена
Бля-я-я... )))))))))))!!!!!!!! Большие дяди стоят в очереди на приватизацию за четверть цены. Говно ты безграмотное!
Антиелена
Ты, тупая пи@да, разве не знала, какая ситуация была в РФ 20-25 лет назад? Я тебе, ТЕБЕ сука, писал об этом! А ты глазками хлопаешь и ротик открываешь...
Антиелена
О! Ленка-сралка-давалка общается с российскими крупными бизнесменами? Ты, селюк безграмотный, можешь говорить от их имени, что выгодно, что нет??? Ты смотри, даже такие эпитеты как "вот как было" добавляет. До чего ж противно видеть такое дилетантство! Ты знаешь все детали ситуации? Ты даже ни одной книжки по экономике не прочитала! Деточка, твое место на украмправде в желто-синих трусиках задом на перед!
Авторские статьи
Авторские статьи16м. назад
Потребление электроэнергии Украиной 2011-2021
Авторские статьи29м. назад
«Важнейшее государственное дело»: как советская власть спасала беспризорных детей в годы Великой Отечественной войны
Геополитика32м. назад
Новым председателем ХДС в Германии стал Фридрих Мерц: что он думает о России?
Геополитика1ч. назад
Следы ведут к Майе Санду: 5 крупнейших коррупционных скандалов Молдовы
Общество1ч. назад
Кто, когда и зачем придумал салат "Селедка под шубой"?
Геополитика2ч. назад
Рупор Белого дома вещает из-под политического плинтуса
Геополитика3ч. назад
Механизированные лентяи-неучи собирают виселицу для самих себя
Политика3ч. назад
«Комплекс украинской неполноценности»: Киеву сбрасывают оружейную просрочку 2
Общество3ч. назад
«Древние предсказания как свежая газета» - Мудрость пророков Ветхого Завета. Отец Андрей Ткачёв.