Обществоnashamama.com11 мая

Коли дитина повинна почати говорити перші слова?

Це залежить від розвитку та особливостей кожного малюка. Як правило, діти вимовляють перші усвідомлені легкі слова після дев’яти-десяти місяців. До речі, перше слово, вимовлене дитиною свідомо, може бути зовсім не «мама». У цій статті ми розглянемо докладно, зі скількох місяців дитина починає говорити усвідомлено. І дізнаємося, як навчити дитину говорити мама.

nk_hauz/-m_ou0j4-6sieqnsf73a.jpg

Спочатку дитина наслідує, повторюючи різні склади за дорослими і звуками за тваринами. Повторюючи склади кілька разів поспіль, виходять повні слова. Однак такі слова, як ми вже говорили, він вимовляє несвідомо. Після півроку він слухає і вже починає розуміти дорослих. Так, формується пасивний словник немовляти.

Осмислено діти починають говорити до року. І тут формується вже діючий активний словник, коли дитина не тільки розуміє, що йому говорять дорослі. Але і розуміє слова, які він розуміє сам. До року словниковий запас дитини становить близько десяти слів, до півроку він розширюється до 15-20.

Як правило, малюки починають швидше розуміти і говорити слово дай, а не мама і тато. Судячи за статистикою, таких дітей понад половини. Крихітка з радістю повторює звуки за тваринами, особливо якщо в родині живуть домашні вихованці. Вже до півроку він може вміти нявкати, гавкати і навіть гарчати. При цьому він не тільки повторює звуки, але й імітує інтонацію.

Навчатися мови дитина починає вже з перших днів життя. Він чує різні звуки і мова дорослих. Відбувається адаптація до навколишнього звукового світу. Незабаром дитина має навчитися розрізняти обличчя і голоси близьких людей, які проводять з дитиною багато часу. Звичайно, в першу чергу, це мама.

Голос матусі виділяється серед інших. Дитина швидко схоплює його звучання. Тому саме мати повинна частіше і довше інших спілкуватися з немовлям і постійно розмовляти з ним. Активне спілкування допоможе освоїти мову, і незабаром малюк вже зможе вимовити перше усвідомлене слово.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!