Обществоukrhealth.net24 нояб.

Коли людина стає старою: вчені знайшли відповідь

nk_hauz/-mmt-7szyphuy5h8tlwr.jpg

Слово «старий» можна розуміти по-різному. Коли тобі 18 років, люди, яким уже 35, здаються тобі «старими», а коли відзначаєш 35-річчя, «старість» відсувається до 60 – 70 років. Однак нове дослідження американських вчених змогло встановити точний вік «стару людину».

В ході дослідження вчені опитали 2000 американців старше 40 років. Результати показують, що середній американець починає відчувати себе старим у віці 47 років, а сильне занепокоєння з приводу вікових зовнішніх змін виникає приблизно в 50 років.

Як виявилося, 64% респондентів в цьому віці починають переживати з приводу спаду когнітивних здібностей, причому багато (50%) з них забувають імена людей після зустрічі з ними і втрачають хід своїх думок хоча б раз в день (25%). А 38% не відразу згадують день народження своєї другої половинки, коли їх про це запитують.

Вчені відзначають, що хоча багато хто стурбований втратою когнітивних здібностей, 84% учасників повідомили про те, що не вживають ніяких дій для поліпшення мозкової діяльності.

Провідний автор дослідження Ерік Маркотуллі також зазначає: “хоча більше 50% респондентів знають, що надмірне вживання алкоголю, куріння сигарет і недолік сну прискорюють швидкість втрати обсягу мозку, яка відбувається з віком, тільки 41% знають про те, що і погані звички в їжі також впливають на це”. Дослідники підкреслюють, що однією з проблем, що стосується харчування, є нестача омега-3 жирних кислот, які корисні для здоров’я мозку.

У своїй роботі вчені резюмують, що неважливо, коли людина відчуває, що вона вже стара, головне — намагатися підтримувати функції свого організму в будь-який час, не ігноруючи рекомендації лікарів і вчених.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи