Обществоhealthy.24tv.uaJun 18

Коли введуть рецептурний продаж антибіотиків в Україні

nk_hauz/-mcqmlssuwrko9czg9on.jpg

Електронний рецепт на антибіотики, гормональні препарати та імуномодулятори потрібно ввести вже цього року. Це питання національної безпеки.

Про це заявив заступник секретаря РНБО Олексій Соловйов. Він наголосив на небезпеці безконтрольного застосування цих ліків. 

Неконтрольоване споживання цих груп препаратів є дуже небезпечним і це є питанням національної безпеки, – зазначив він.

Комітет з питань здоров'я нації взяв до відома надану інформацію і доручив відповідальним органам протягом двох тижнів надати чіткий план запровадження е-рецепта в Україні.

Глава комітету Михайло Радуцький підкреслив, що значна кількість прийнятих останнім часом законопроєктів у сфері охорони здоров’я не можуть працювати через відсутність системи електронних рецептів.

Чому це важливо

  • Понад половина людей у світі (64%) лікують застуду та грип антибіотиками. Хоча у цьому немає жодного сенсу.
  • Безвідповідальне ставлення до прийому таких препаратів загрожує виникненню стійкості до них. Це ускладнює ефективну профілактику та лікування інфекційних хвороб.
  • Крім того, якщо людина самостійно припинила лікування антибіотиками після того, як її стан покращився, то це також може спровокувати стійкість – існує ймовірність, що частина бактерій виживуть.

Піклуватись про себе потрібно завжди! А допоможуть у цьому антибактеріальні вологі серветки Smile Antibacterial. Завдяки вмісту Д-пантенолу, вітамінів і соку подорожника вони не пересушують шкіру рук та знищують до 99% бактерій.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В пакеті з гуманітарною допомогою (ГУМКОНВОЇ) зброєю і боєприпасами сепаратистам в Луганську і Донецьку, обстріли військових частин з території Росії, тисячі російських військових " у відпустці" на танках, які з Бурятії, Уралу і Кавказу приїхали "відпочивати" на Донбас, а "зелені чоловічки" в Криму... Чого вартує лише 12 000 автоматів, привезених Сергієм Кургіняном як "гуманітарна допомога" від "российского гражданского общества" .....
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????