Коли введуть рецептурний продаж антибіотиків в Україні
Обществоhealthy.24tv.ua18 июня 2021

Коли введуть рецептурний продаж антибіотиків в Україні

Електронний рецепт на антибіотики, гормональні препарати та імуномодулятори потрібно ввести вже цього року. Це питання національної безпеки.

Про це заявив заступник секретаря РНБО Олексій Соловйов. Він наголосив на небезпеці безконтрольного застосування цих ліків. 

Неконтрольоване споживання цих груп препаратів є дуже небезпечним і це є питанням національної безпеки, – зазначив він.

Комітет з питань здоров'я нації взяв до відома надану інформацію і доручив відповідальним органам протягом двох тижнів надати чіткий план запровадження е-рецепта в Україні.

Глава комітету Михайло Радуцький підкреслив, що значна кількість прийнятих останнім часом законопроєктів у сфері охорони здоров’я не можуть працювати через відсутність системи електронних рецептів.

Чому це важливо

  • Понад половина людей у світі (64%) лікують застуду та грип антибіотиками. Хоча у цьому немає жодного сенсу.
  • Безвідповідальне ставлення до прийому таких препаратів загрожує виникненню стійкості до них. Це ускладнює ефективну профілактику та лікування інфекційних хвороб.
  • Крім того, якщо людина самостійно припинила лікування антибіотиками після того, як її стан покращився, то це також може спровокувати стійкість – існує ймовірність, що частина бактерій виживуть.

Піклуватись про себе потрібно завжди! А допоможуть у цьому антибактеріальні вологі серветки Smile Antibacterial. Завдяки вмісту Д-пантенолу, вітамінів і соку подорожника вони не пересушують шкіру рук та знищують до 99% бактерій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
«О деятелях в Украине, которые наживаются на политической ситуации в стране и войне на Донбассе, чтобы продвигать «собственные интересы». ..."чем дальше общество отдаляется от правды, тем больше оно ненавидит тех, кто её говорит'" (Дж.Оруэлл).
участник НК
«О деятелях в Украине, которые наживаются на политической ситуации в стране и войне на Донбассе, чтобы продвигать «собственные интересы». ..."чем дальше общество отдаляется от правды, тем больше оно ненавидит тех, кто её говорит'" (Дж.Оруэлл).
Гость
И как-то так.
Луна-2
Вот именно - не свое - жалко стало ..Деньги -то за ржавое суденышко уплачены- не так ли?
Луна-2
Второй раз читаю эту статью. и думаю, что на Украине - нет ни одного настоящего журналиста (кроме конечно ,же,Зубченко,-(Дай Бог ВАМ ЗДОРОВЬЯ ,Александр) Есть проплаченные репортёры -однодневки, есть те которые ищут популярности - А настоящего сильного оппозиционного журналиста (кроме ВАС)-НЕТ .да и откуда могут появиться? Если за эти годы уже убили Олеся Бузину.Те,кто остались на Украине- они пишут по принципу- пипл все скушает- а русскоязычное население- оно такое доверчивое - И вд руг, выясняется, что не все не такео доверчивое...как они думают...Госпожа Крюкова- слуга двух господ-она выслуживается,- и нашим, и вашим - вот только кому она искренне служит ?Ну а Крюковой и ее шефу Гужве еще откликнется это "победобесие"-уже начали падать рейтинги ...ц
Злой белорус
Каждый год на кануне начала августа у Михуила начинается обострение вялотекущей шизофрении.
е
Елена, последний абзац специально для тебя....чтоб бред свой не писала, трепло брехливое...