Комуністи в Києві мітингували проти війни та «світового імперіалізму»
Обществоzik.ua01 мая 2015

Комуністи в Києві мітингували проти війни та «світового імперіалізму»

Сьогодні, 1 травня, у Києві біля меморіалу війни 1941-1945 років комуністи та їхні прихильники зібрались на першотравневий мітинг, на якому виступили проти заборони КПУ та підступів «світових імперіалістів». Про це повідомила репортерка ZIK-Стрім Мар’яна Шеремета. На мітинг прийшли близько тисячі людей, здебільшого – люди пенсійного віку. Серед запрошених гостей були представники лівих сил із Молдови, Білорусі, Бразилії, Греції та Португалії, зокрема, депутат Європарламенту від компартії Португалії Перейра Жоао. Але головними дійовими особами були місцеві комуністи - лідер КПУ Петро Симоненко та його заступник Адам Мартинюк.

З трибуни мітингу лунали заклики засудити заборону комуністичної ідеології в Україні, відродити Радянський Союз та виступити проти «світового імперіалізму». Зокрема, Петро Симоненко заявив, що активістів КПУ переслідують співробітники правоохоронних органів, він назвав це тиском на їхню політсилу. Також лідер українських комуністів закликав присутніх відновити дружні стосунки з Росією, засудити «братовбивчу війну» на Сході, яку, за його словами, розв’язали «українські олігархи».

«Я вітаю мужніх представників українського народу, які не злякалися тих, хто намагається нас настрашити та зламати нашу волю, і прийшли сюди. Честь вам і слава, ви продовжуєте боротьбу за прогрес і майбутнє. Сьогодні до наших районних лідерів приходили співробітники СБУ, намагались їх залякати, але вони не скорилися», – виголосив Петро Симоненко. Комуністи відмовилися від запланованого раніше маршу вулицями столиці, щоб уникнути зустрічі з противниками комуністичної ідеології. Однак, без інциденту не минулося. Коли мітинг уже завершився, невідомі особи облили кефіром лідера комуністів Петра Симоненка, який саме роздавав коментарі журналістам.

Написать комментарий