Обществоukr.mediaJun 17

Корисні поради, які допоможуть побороти сором'язливість за 1 хвилину

Сором'язливість — це не просто особливість поведінки, а справжнісінька шкідлива звичка.

Сором'язливість — проблема більшої частини населення Землі. Згідно з дослідженнями, майже половина людей визнає себе сором'язливими. Настав час побороти це почуття за допомогою декількох корисних порад, інформує Ukr.Media.

nk_hauz/-mcjlv4st08upxfdqtgv.jpg

Хороші і погані новини для тих, хто часто соромиться

Виявляється, сором'язливість не є вродженою. Вона набуває з раннього віку. Її причиною є страхи, напруженість, низька самооцінка.

Хороша новина полягає в тому, що з набутими негативними якостями характеру завжди легше боротися.

Погана новина полягає в тому, що сором'язливі люди дуже часто стають жертвами маніпуляторів. Саме тому від неї потрібно позбавлятися якомога швидше.

Займайтеся спортом

Саме цю пораду можна назвати найдієвішою з усіх. Будь-яка сором'язливість зав'язана на впевненості в собі, а спорт допомагає нам підвищити свою впевненість. Коли ви займаєтеся фізичними вправами, ваше самопочуття поліпшується, виробляються ендорфіни.

Змініть образ

Дослідження показують, що будь-яка сором'язливість, яка не заснована на низькій самооцінці, легко лікується новою зачіскою, новим одягом. Це істотно підвищує самооцінку. Головне, щоб ви подобалися собі.

Правильне оточення

Чим менше людей вас в чомусь дорікає, тим менше вам доводиться соромитися. Спілкуйтеся з відкритими і добрими людьми, які не принижують вас. Шукайте тих людей, з якими вам буде комфортно перебувати в будь-якій обстановці. Згодом ви позбудетеся від сором'язливості — частково або навіть повністю.

Відзначайте свої досягнення і ставте нові цілі

Сором'язливі люди думають, що вони не такі круті, як оточуючі. Це нормально, адже нам властиво бачити всі сильні сторони оточуючих людей, а свої не помічати в упор. Спробуйте записувати нові досягнення і згадати свої старі перемоги. Це підніме вашу впевненість в собі і допоможе перестати соромитися більш успішних людей. Крім цього важливо також ставити нові цілі в житті. Будь-якій людині потрібно до чогось рухатися. Це додає впевненості і змушує поважати себе, цінувати свій час.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанутый? Как это в Крыму нет российских военных, если там база Российского ВМФ? Совсем ты чурка тупая. Конечно, они там были, есть и будут. И Путин никогда не говорил обратного. Тебе по хохлоящику хуйню какую-то пизданули, а ты уши развесила.
КРЫМ НАШ !!!
Путин поблагодарил президента Украины 3еленского за предолату по газу и отоплению в его Крымской "хатынке" Император, размером как Верховная Рада - Дурко, иди батрачить на Пана, иди пл0ти н0л0ги 3елебобе))) а то Российский президент и заберет Дворец за долги
yes
Станцию украинских полярников заполонили тысячи пингвинов. Ученые следят за их спариванием.
Антиелена
Ты ж, Ленка-белка, трындела, что все будет хорошо. Амэрика с тобой, амэрика в тебе! Иди в амэриканскую биолаборатори, иди почку продавай, раз плохо! Делай что-нибудь кроме высеров никчемных своих!
е
капитан очевидность....чтоб вода была горячая, ее надо нагреть....дура блин...
е
а кто вам майданутым дал право стрелять в каждого несогласного с вашей идеологией?пытать? насиловать? батальоны ТОРНАДО И ШАХТЕРСК тебе в рыло НИ ОДИН НЕ ОТВЕТИЛ за свои преступления, гуляют на свободе несмотря на решения УКРАИНСКОГО суда... ну?? как вы к людям так и они к вам... но только если ты будешь плевать на людей они утрутся и запомнят, а вот если они на тебя - то ты просто утонешь...
е
ну расскажи КТО считал вояк добробатов? сколько их полегло? чего Украина засекретила данные по военным кладбищам под Днепром? чего ветеранов АТО просто терпят раз они такие герои? чего их везде бьют? а ветеран-гэрой вместо того чтоб ответить, собирает целую шоблу таких же и ВСЕЙ ТОЛПОЙ на одного типа обидчика???