Корисні поради, які допоможуть завести потрібні професійні зв'язки
Обществоukr.media11 июля 2021

Корисні поради, які допоможуть завести потрібні професійні зв'язки

Правильна комунікація стане запорукою успішного просування кар'єрними сходами.

Як влаштуватися на роботу, якщо у вас немає досвіду? Потрібно знати того, хто працює у компанії вашої мрії і готовий прийняти вас на найнижчу позицію за профілем освіти. Референс — нормальна практика для Європи, де за рекомендацію перспективного співробітника його другу ще й доплачують до зарплати. У нашу країну це прийде з часом, але вже зараз вам важливо усвідомити значущість комунікації і навчитися спілкуватися з людьми, інформує Ukr.Media.

Будьте проактивними

Не варто обмежувати своє життя роботою і домашніми обов'язками. У колективі запропонуйте разом сходити у кафе або виїхати за місто на тімбілдинг. Відвідуйте заходи для молодих фахівців і бізнесменів, намагайтеся підвищувати компетентність з різних питань і виступати з доповідями. Практика спілкування розвиває навичку самопрезентації і вдосконалює мовлення. Через деякий час ви помітите, як пішов сором і вам стало легше знайомитися з іншими людьми.

Більше читайте і дивіться

Розвинений світогляд завжди помітний під час спілкування. Про що б ви не говорили, завжди можна навести приклади з життя, але референси до книг і навчальних лекцій будуть оцінені вашими співрозмовниками вище. Не зациклюйтеся лише на бізнес-літературі, намагайтеся читати художні твори і навіть комікси — у них є як академічна лексика, так і сучасна, що дозволяє вам бути сучасною людиною.

Не чекайте, поки покличуть

Немає нічого соромного у тому, щоб самотужки пропонувати людям зустрітися. Якщо людина не хоче вас бачити, вона відмовиться. У іншому, людям подобається, коли про них пам'ятають і їх запрошують у кафе або на прогулянку. Вам потрібно спілкуватися з різними людьми, щоб отримувати від них нові ідеї, а не зациклюватися на 1-2 подругах дитинства. Якщо ви вільно розмовляєте іноземною мовою, наприклад, англійською, ще краще — це відмінний спосіб дізнатися більше про культуру інших народів і зруйнувати міфи.

Друг за листуванням

Ми за живе спілкування, але з деякими людьми, на жаль, нам доводиться спілкуватися лише онлайн. Не бійтеся обмінюватися контактами з випадковими знайомими, чий досвід здався вам цікавим. Знаходьте блогерів за вашим колом тем і пишіть їм. У мережі сидять ті ж самі люди, яких ви бачите на вулиці, тоді чому б не закласти початок дружби у онлайні, якщо для вас обох це є зручним?

Написать комментарий