Обществоukr.media25 сент.

Корисні поради щодо правильного піднесення себе у відносинах

У відносинах треба правильно себе підносити.

nk_hauz/ziNlFJHnR.webp

Намагатися бути ідеальною у відносинах — найголовніша помилка багатьох жінок. У гонитві за ідеальністю важливо розуміти, яким змістом наділяється це слово. Де межа між нездоровим бажанням стати "ідеальною" і здоровим прагненням до власного розвитку та розкриття своїх кращих можливостей?

Часто до психологів на особисті консультації приходять жінки з запитами стати ідеальною мамою, ідеальною дружиною, ідеальною донькою, подругою і т. д. І коли їх питають, для чого вони хочуть такими стати, то вони дають приблизно однакові відповіді: щоб подобатися усім, щоб бути гарною, щоб зі мною хотіли товаришувати, щоб мене кохав чоловік і став більше приділяти уваги, щоб налагодити контакт з дітьми і стати для них потрібною, щоб батьки були мною задоволені і припинили мене виховувати…

Чи зрозуміли ви настрій усіх цих відповідей? "Я хочу, щоб мене любили інші. І готова заради цього зрадити себе, власні бажання і інтереси", інформує Ukr.Media.

І, звичайно, за усім цим ховається банальне невміння любити себе. Те, що нам дісталося у вигляді спадщини від наших батьків, прабатьків. Коли з покоління у покоління передавалася установка, що любити себе — погано, у такий спосіб поводяться лише егоїсти; служіння іншим — ось показник порядності і правильності людини. Є ще кілька установок, що сидять у головах, про існування яких багато людей навіть не підозрюють.

Можливо, і ви згадаєте, як мама чи бабуся промовляли: "От не вмієш ти готувати (прибирати), ніхто тебе таку заміж не візьме" або "У тебе такий поганий характер! З таким ти точно ніколи заміж не вийдеш".

Ось і маємо, що кинуті з виховною метою фрази зберігаються у підсвідомості багатьох жінок. І непомітно, але руйнівним чином діють на думки та поведінку вже у дорослому житті. І жінки, намагаючись відповідати очікуванням інших (бути ідеальними) потрапляють у емоційну пастку, яка призводить до збільшення рівня тривожності, незадоволеності власним життям, втрати вміння радіти, хронічної втоми, зниження стресостійкості…

А усе це своєю чергою негативно відбивається на відносинах з іншими людьми. І створюється таке замкнуте коло, з якого може бути дуже складно вибратися самостійно.

Тоді як правильно підносити себе у відносинах, не зраджуючи себе?

3 основних правила вибудовування відносин

Важливо бути чесною у першу чергу з собою

У кожного з нас є гарні і погані якості. І коли ми вступаємо у відносини, важливо розуміти, над чим ми готові працювати, і що ми можемо змінити у собі заради спільного добробуту.

Бути чесною з партнером

Якщо вас щось не влаштовує у його поведінці, ставленні до вас — кажіть йому про це. Не подругам, мамі або іншим людям, скаржачись на нього. А вашому чоловікові. Інші люди, можливо, й підтримають вас емоційно, але не зможуть вам допомогти, оскільки будь-яка їх порада буде дана через призму їх власного досвіду або особистого (позитивного чи негативного) ставлення до вашого партнера.

Але лише говорити про це необхідно у спокійній обстановці. Якщо ви спробуєте донести йому свої побажання під час скандалу, то це одразу буде приреченим на провал.

Найперша причина розлучень — невміння чоловіка та дружини правильно розмовляти про проблеми у їх взаєминах. І як наслідок, усі невисловлені образи, непорозуміння утворюють великий клубок протиріч, який призводить до руйнування родини.

Навчитися себе любити

Поведінка чоловіка безпосередньо пов'язана з тим, як ви ставитеся до себе. Якщо всередині вас є незадоволеність своєю зовнішністю, характером, успіхами, але ви нічого для зміни цього стану не робите, то ніхто інший не зможе вам компенсувати відсутні кохання і турботу. І скільки б інша людина не старалася, вам завжди буде недостатньо. Отримуйте нові знання, балуйте себе, знаходьте час для того, що полюбляєте.

Вибудовуйте своє життя таким чином, щоб у першу чергу вам було цікаво його проживати.

І тоді ви будете володіти неймовірною силою, здатною вибудувати ті відносини, про які мрієте.

💬 Последние комментарии
Кина нЭбуде, электричество из Беларуси кончилось
сцуко, так хотелось лампочку разбить, насрать в парадном\в подьезде, нассать в лифте Незележным Куянам, как тогда в 2013, и сказать что это Путин сделал
Игбун Хохлов
10. Вывод всех иностранных вооружённых формирований, военной техники, а также наёмников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп.
Игбун Хохлов
Ну, ты ваапще загнул) Уверяю, что к Полену никакого отношения не имею.))))) Что касается сравнения, то проведение параллелей - это и есть сравнение. А тут не тот случай.
Весёлый Роджер
Не вышел Крым, а сбежал в РФ, от кровожадных, продажных рагулей!!! Тильки не бреши, шо то ны так! ТАКЪ именно ТАКЪ! Может сначала про Поезда щирой дружбы расскажи! Як бандерлоги с битами ехали з крымчанами дружить! Що вже забули рагули? Так? Да так и нечего тут херню пиндосную з цензора пиСдить!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Бандера всё же прийшов до тупых xoxлoв! «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ВВЕЗЕНИХ В УКРАЇНУ АВТО З 2019 РОКУ Є СТАРШИМИ ЗА 10 РОКІВ…. Для порівняння, з 2014 до 2018 року середній вік ввезених авто був менше 5 років…» И у клятых пидсанкционных москалей…. «Больше 60% купленных авто в 2020 году – НОВЫЕ МАШИНЫ!!!» Почуйте якая разница! Москаль работает и на НОВОЙ бибике ездит, а xoxoл лишь мечтает, да дразнитца! Амэрыка з вами, з майданутыми МУДАКАМИ!!! Слухайте тильки свинорылого ТУПОГО пропа_Хандона Шмулю_Елен и у вас тоже будуть кружевные труселя, от хунты, до колен!!! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више...
УПС.
€200 млн кредитных средств. Прекрасно. У нас же мало кредитов можно еще брать. Чем отдавать будем?
---
Ты знаешь ВСЕ пункты этих соглашений? Их не знают многие люди,имеющие доступ к гостане 1категории.Твоим вдохновителям нужно подумать о скрепах..