Обществоnashamama.com27 мар.

Користування дитиною смартфоном не робить вам поганими батьками - дослідження

Дослідження, опубліковане в "Журналі дитячої психології і психіатрії", довело, що не варто пов’язувати користування телефоном з поганим вихованням дітей. Адже в деяких випадках це може бути пов'язано з більш теплими та тісними відносинами між батьками і дітьми.

nk_hauz/-mwmruxfu9eaevyemfow.jpg

Все залежить від того, як батьки використовують свої смартфони.

Дослідники проаналізували опитування майже чотири тисячі батьків, запитуючи про те, як часто вони використовували свої смартфони і для чого, під час спілкування з дітьми. Виявилося, що зв'язок між використанням смартфона і відносинами між батьками і дітьми є відносно слабкою і досить змішаною.

Так, якщо мама чи тато мали тенденцію поглинатися в свій телефон та проводили менше часу зі своїми дітьми, то це, звичайно, шкодить відносинам між батьками та дітьми.

Але коли батьки користувалися своїми телефонами, не заважаючи сім'ї, тобто вони переглядали пошту чи телефон, при цьому займались дітьми та реагували на малечу, то в цьому не було жодних негативних наслідків.

"Для батьків смартфон є важливою зв'язком із зовнішнім світом для підтримки, інформації або спілкування з іншими людьми в подібних ситуаціях", – пояснює доктор філософії Лінетт Вернон.

За її словами, в різних обставинах смартфони грають різні ролі в сімейному житті, включаючи надання соціальної підтримки та інформації, а також виконання робочих та цифрових доручень. Тож, поки телефони не сильно впливають на сімейний час, вони призводять до позитивного або нейтрального виховання дітей.

Адже для багатьох людей телефони є важливою частиною їх соціального життя і тому так вони взаємодіють зі світом, особливо в умовах пандемії. Це не обов'язково погано, і для батьків це може бути життєво важливим способом залишатися на зв'язку з близькими.

Тому вчені довели, що батько, який використовує свій смартфон, не обов'язково є "відірваним" від своїх дітей. "Загалом, ми знайшли мало доказів прямого впливу використання телефону на виховання дітей", – підсумовують дослідники.

І хоча є багато причин, за якими надмірне використання соцмереж може бути шкідливим для дорослих, а надмірний час в смартфоні може бути шкідливим для дітей. Але якщо створити теплі люблячі відносини між батьком і дитиною, то смартфони не обов'язково будуть їм заважати.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Нет не правда твоя... Нацизм можно победить, воспитывая в себе, в своей стране - интернационализм , где все нации равны . и по убеждению и по идеологии .На одну силу ставку делать нельзя иначе проиграешь . .Да пусть будет один государственный язык - (в идеале их должно быть несколько, если как в Швейцарии, на которую, вы якобы равняетесь) но нельзя забывать и другие языки надо давать им развиваться.
Луна -2
шо в лоб ,шо по лбу,,,-разницы никакой нет .
Прикольно
)))
Луна -2
Вот интересно, а про отхожие места в Европе никто не пишет -А ведь в России и были отхожие места, и были бани -Вообще -то русские самые чистоплотные люди,по сравнению с европейцами .Да, обыкновенные бани - где хлестали тебя веником , и омывали свежей водой,Где -то читала, что французы создали ароматы (духи),для того чтобы прикрывать свои запахи немытого тела...Во Франции 16 века в Лувре дамы обязательно вляпывались , простите меня за подробности, в обыкновенное гуано - поэтому маркиза де Помпадур, фаворитка короля, ввела в моду высокие каблуки.И эти европейцы учат нас жизни...
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
е
что ж ты промолчала про отправку СВОИХ родных в окоп? опять чтоб за ТВОИ убеждения страдали другие, да тварь?
Луна -2
Вообще -то Путин способствует обороне своей страны -так, чтобы в случае чего Россия была готова .Ко всем провокациям ..со стороны США И Украины.