Користування дитиною смартфоном не робить вам поганими батьками - дослідження
Обществоnashamama.com27 марта 2021

Користування дитиною смартфоном не робить вам поганими батьками - дослідження

Дослідження, опубліковане в "Журналі дитячої психології і психіатрії", довело, що не варто пов’язувати користування телефоном з поганим вихованням дітей. Адже в деяких випадках це може бути пов'язано з більш теплими та тісними відносинами між батьками і дітьми.

Все залежить від того, як батьки використовують свої смартфони.

Дослідники проаналізували опитування майже чотири тисячі батьків, запитуючи про те, як часто вони використовували свої смартфони і для чого, під час спілкування з дітьми. Виявилося, що зв'язок між використанням смартфона і відносинами між батьками і дітьми є відносно слабкою і досить змішаною.

Так, якщо мама чи тато мали тенденцію поглинатися в свій телефон та проводили менше часу зі своїми дітьми, то це, звичайно, шкодить відносинам між батьками та дітьми.

Але коли батьки користувалися своїми телефонами, не заважаючи сім'ї, тобто вони переглядали пошту чи телефон, при цьому займались дітьми та реагували на малечу, то в цьому не було жодних негативних наслідків.

"Для батьків смартфон є важливою зв'язком із зовнішнім світом для підтримки, інформації або спілкування з іншими людьми в подібних ситуаціях", – пояснює доктор філософії Лінетт Вернон.

За її словами, в різних обставинах смартфони грають різні ролі в сімейному житті, включаючи надання соціальної підтримки та інформації, а також виконання робочих та цифрових доручень. Тож, поки телефони не сильно впливають на сімейний час, вони призводять до позитивного або нейтрального виховання дітей.

Адже для багатьох людей телефони є важливою частиною їх соціального життя і тому так вони взаємодіють зі світом, особливо в умовах пандемії. Це не обов'язково погано, і для батьків це може бути життєво важливим способом залишатися на зв'язку з близькими.

Тому вчені довели, що батько, який використовує свій смартфон, не обов'язково є "відірваним" від своїх дітей. "Загалом, ми знайшли мало доказів прямого впливу використання телефону на виховання дітей", – підсумовують дослідники.

І хоча є багато причин, за якими надмірне використання соцмереж може бути шкідливим для дорослих, а надмірний час в смартфоні може бути шкідливим для дітей. Але якщо створити теплі люблячі відносини між батьком і дитиною, то смартфони не обов'язково будуть їм заважати.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!