Обществоsuspilne.mediaJul 5

Ковчег "Чорнобиль". У Києві відкрилася виставка за підтримки Девіда Лінча

nk_hauz/-mdpocvinu4dimlcjpzk.jpg

За підтримки Девіда Лінча у музеї Шевченка відкрилася виставка Дениса Копилова "Ковчег "Чорнобиль: Перезавантаження". Значна частина робіт були складовою грандіозної експозиції митця у Прип'яті, присвяченої 35-ій річниці аварії на АЕС.

Соціальний артпроєкт складається з двох блоків, що доповнюють один одний, — "Ковчег. Чорнобиль" та "Мутація", які розташовані на подвір’ї та у залах музею. На смисловому та візуальному рівні вони є частиною великої, цілісної історії.

Проєкт особисто підтримав всесвітньовідомий режисер Девід Лінч та його фонд — David Lynch Foundation, який виступив партнером заходу. У своєму листі Девід Лінч написав: "Немає більше випромінювання радіоактивної отрути, тепер випромінюємо світ, узгодженість і щастя."

"Мета експозиції — трансформувати відношення до чорнобильської зони зі знаку "мінус" на знак "плюс", оскільки саме ця зона стала притулком для численних тварин, що абсолютно безпечно живуть і розмножуються після їх символічного порятунку від головного хижака – людини – у Ноєвому Ковчезі природи", — йдеться в описі артпроєкту.
nk_hauz/-mdpoechsbjo8tzibpxi.jpg

Значна частина робіт – банери розміром 2,5 на 5 метрів – раніше стали частиною грандіозної експозиції з 11 фототворів митця у Прип’яті, що розташовувалась просто неба у самому серці міста. Роботи перебували у зоні півтора місяця й тільки після ретельної перевірки та отримання усіх необхідних дозволів були перевезені у Київ.

Артпроєкт триватиме з 1 по 25 липня 2021 року.

💬 Последние комментарии
можем повторить!
помним, помним, как Путин обосранную попку Эрдогана мыл... ещё вчера, когда Великий делал ноги из своей Османской Империи, а Европа отказалась его принимать\спасать
ОБС - Одна Баба Сказала ( ОБСЕ гг)
Америкнские военные дроны настолько плохие , что уже приходится покупать азиатчину на турецком базаре, чтоб защитить Европу от Азиатов - унылыми Азиатскими самоделками
Елена
Аравил не писти,было и не раз ,так что не свисти,денег не будет и сундучка.☝️,хе.
Елена
Это Луночка уже болезнь сидеть в интернете,притом массовая.
к0цапи зъилы наше Сало !!!
Опять к0цапи, Опять 3ъилы, Путен зъив наш 4аснык - 4аснык НАШ !!!
Луна -2
Можно жить среди пустыни , и не чувствовать себя одиноким А можно жить среди людей, и иметь большую семью, и чувствовать себя одиноким - вопрос в занятости .Если у человека есть свободное время, то почему бы ему не посидеть и не поинтересоваться новостями и не поспорить с оппонентами к ТОМУ ЖЕ ОН НЕ ОДИН ТАКОЙ -ТЫ И Я . ПО -МОЕМУ тоже сиидм в интернете .
...получил посадку на голову
но... За результатами таємного голосування нэвидомых його зняли з посади... а Артуре Товмасянe предложили запобіжний захід у вигляді цюцюркового запобижника, або запобижного нацюцюрныка (местечковое mukachevo.net. про Харьковскую губернию)