Ковчег "Чорнобиль". У Києві відкрилася виставка за підтримки Девіда Лінча
Обществоsuspilne.media05 июля 2021

Ковчег "Чорнобиль". У Києві відкрилася виставка за підтримки Девіда Лінча

За підтримки Девіда Лінча у музеї Шевченка відкрилася виставка Дениса Копилова "Ковчег "Чорнобиль: Перезавантаження". Значна частина робіт були складовою грандіозної експозиції митця у Прип'яті, присвяченої 35-ій річниці аварії на АЕС.

Соціальний артпроєкт складається з двох блоків, що доповнюють один одний, — "Ковчег. Чорнобиль" та "Мутація", які розташовані на подвір’ї та у залах музею. На смисловому та візуальному рівні вони є частиною великої, цілісної історії.

Проєкт особисто підтримав всесвітньовідомий режисер Девід Лінч та його фонд — David Lynch Foundation, який виступив партнером заходу. У своєму листі Девід Лінч написав: "Немає більше випромінювання радіоактивної отрути, тепер випромінюємо світ, узгодженість і щастя."

"Мета експозиції — трансформувати відношення до чорнобильської зони зі знаку "мінус" на знак "плюс", оскільки саме ця зона стала притулком для численних тварин, що абсолютно безпечно живуть і розмножуються після їх символічного порятунку від головного хижака – людини – у Ноєвому Ковчезі природи", — йдеться в описі артпроєкту.

Значна частина робіт – банери розміром 2,5 на 5 метрів – раніше стали частиною грандіозної експозиції з 11 фототворів митця у Прип’яті, що розташовувалась просто неба у самому серці міста. Роботи перебували у зоні півтора місяця й тільки після ретельної перевірки та отримання усіх необхідних дозволів були перевезені у Київ.

Артпроєкт триватиме з 1 по 25 липня 2021 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!