Країни ЄС можуть відкрити кордони для українських туристів не раніше початку жовтня
Обществоukurier.gov.ua03 августа 2020

Країни ЄС можуть відкрити кордони для українських туристів не раніше початку жовтня

Країни ЄС можливо відкриють кордони для українських туристів лише наприкінці вересня або на початку жовтня. Таке припущення зробила віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина.

За її словами, Міністерство іноземних справ та Міністерство охорони здоров’я ведуть плідну роботу щодо обміну інформацією в цьому напрямку із країнами, які є членами Європейської спільноти.

На думку Стефанишиної, відкриють кордони не одразу всі країні ЄС і цей процес буде дуже поступовим. Ускладнює вирішення цього питання друга хвиля захворюваності на коронавірус, яка набуває великих ознак у різних країнах і не лише Європи, а й Північної та Південної Америки, Азії, Австралії.

Додамо, що в середині липня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявляв, що держави ЄС зможуть відкрити кордони для українських туристів за умови, коли середньодобовий приріст захворюваності на COVID-19 в нашій країни не перевищуватиме 480 хворих.

Станом на 2 серпня 2020 року, в Україні на коронавірус захворіло 1112 осіб, тобто показник середньодобового приросту є у 2,3 рази більшим від вимог ЄС.

У той же час, ситуація із захворюваністю на COVID-19 у різних європейських країнах також значно погіршується. Так вже декілька днів поспіль кількість нових випадків зараження у Франції, яку можна порівняти за площею з Україною, перевищує 1000 осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Z
Конопля, исключительно ценный и полезный для производства продукт, был умышленно дискредетирован, лобби производителей бумаги из древесины в США, приплели мексиканское, ругательство, марихуана, и пошло))
гость
вы таки будете смеяться, но для бегства Яеуковича с Украины хватило именно двух людей - Обамы и Путина. В отличии от каких-то там "майданных меньшинств" возглавляемых трио в виде санитара, боксёра и кролика.
Весёлый Роджер
Привет «е». Ага, ты прав! Надо ещё хунтятам запатентовать новый щирый метод– «Восстановление промышленности страны, методом её тотального уничтожения.» Или ыщо -«Прибавление в закромах Сала - методом его тотального пожирания, як довгоносики!» Более 4000 предприятий уничтожено – это Абсолютный рекорд у Свите!
ВСЕ ЗА ПОПКОРМОМ В ОЧЕРЕДЬ
НУ, ЕСЛИ НЕ ,,ДЕМОКРАТЫ,, ТОГДА АЛЬ-КОВИД-19 ПОМОЖЕТ!
АГА ПОМЕЧТАЙТЕ
1). А ,,СЫГРАТЬ НА РОЯЛЕ,, ЭТО ОН ПРО КОГО? 2). ПУСТЬ ПОПОВ ХОТЬ В ПЯТЬ РАЗ УМНЕЕ КОНКУРЕНТОВ, СО СВОРОЙ ДЕБИЛОВ И БАНДИТОВ ЕМУ НЕ СПРАВИТЬСЯ! 3). ВСПОМНИТЕ КАК ТОЛПА ХАМОВ И МЕРЗАВЦЕВ НЕ ДАЛА РАБОТАТЬ АНАКОНДЫЧУ? СОЖРАЛИ НА ФИГ...
ВОТ ЭТО КРУТО
ВОТ ЭТО ЗАТАРИЛИСЬ РЕБЯТА САЛОМ И ГОРИЛКОЮ. ТРЕТЬЮ НЕДЕЛЮ КВАСЯТ, СИЛ НЕТ НА ПОВЕРХНОСТЬ ВЫЙТИ!
НА АВОСЬ ПОНАДЕЯЛИСЬ
ТАК КАК ЖЕ ВЫ ДОПУСТИЛИ? ЖДАЛИ ПОКА РАЗГОРИТСЯ ДО ТАКИХ МАСШТАБОВ...