Криклій нагадав, що повернути квиток на внутрішній потяг можна упродовж 90 днів
Обществоwww.ukrinform.ua30 марта 2020

Криклій нагадав, що повернути квиток на внутрішній потяг можна упродовж 90 днів

Якщо квиток був придбаний у касі на внутрішні поїзди, його можна повернути упродовж 90 днів з запланованої дати відправлення потяга.

Про це у Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Багато питань про повернення квитків у зв'язку із припиненням пасажирських перевезень залізницею. Повернути квитки на поїзди можна у будь-якій залізничній касі. Квитки можна повернути після завершення карантину. Якщо квиток придбаний у касі на внутрішні поїзди – впродовж 90 діб з запланованої дати відправлення поїзда", - написав він.

За його словами, повернути квиток на міжнародний поїзд можна впродовж 180 діб з запланованої дати відправлення поїзда.

Якщо квиток придбаний онлайн - потрібно зареєструватися\авторизуватися на сайті або в додатку «Залізничні квитки», і у розділі «Повернення квитків» відповідно до інструкції повернути їх.

"Кошти будуть зараховані на вашу картку автоматично впродовж 30 календарних днів, комісія може бути повернута окремим платежем (смс-повідомлення про зарахування коштів надходить не завжди)", - відмітив Криклій.

Він поінформував, що якщо квитки, придбані онлайн, були роздруковані в залізничній касі, то їх можна буде повернути після завершення карантину відповідно до інструкції «Якщо квиток придбаний у касі».

Якщо квиток придбаний онлайн, але дата відправлення поїзда минула, треба роздрукувати квиток на принтері та керуватися правилом «Якщо квиток придбаний у касі», уточнив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, в Укрзалізниці заявили, що компенсують 100% вартості квитків на всі поїзди, що мали відправитись після 18 березня 2020 року.

16 березня 2020 року Кабінет міністрів України заборонив міжміські перевезення та масові заходи по всій Україні.

Згідно з постановою уряду, з 18 березня 2020 року до окремого рішення в Україні заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та далекому).

В Укрзалізниці заявили, що повернути залізничні квитки на поїзди внутрішнього сполучення можна буде впродовж 90 діб з дати запланованої поїздки, міжнародного сполучення - впродовж 180 діб.

Кабмін до 24 квітня запровадив по всій Україні надзвичайну ситуацію і продовжив карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.

Написать комментарий
Авторские статьи