Любов під час пандемії: чи йти на побачення, якщо карантин
Общество29 марта 2020

Любов під час пандемії: чи йти на побачення, якщо карантин

Юлія Ланске, love-коуч № 1 в світі за визнанням американської премії iDate Awards, - про те, як знайти свою любов в нинішніх умовах. «Так-с, зачіска в порядку, помаду взяла, що ж я забула ... Ах так, маску, рукавички і дезинфікуючий засіб!». Суворі реалії цього березня практично не залишають шансів на романтику з її прогулянками по місту, походами в кіно-ресторани і іншими варіантами побачень.

Байдужих до нинішньої ситуації в світі немає: одні в паніці, інші роблять з цього привід пожартувати, треті живуть колишнім життям, і все ж тихенько почитують вранці статистику по хворим. Але незалежно від повального закриття закладів, скасування масових заходів і опустошення магазинних полиць, серця всіх національностей все так же хочуть любові.

Останнім часом мене часто запитують: чи йти на побачення з чоловіком в умовах всесвітнього «локдауна»? І якщо йти, то куди, якщо все закрито - невже просто сидіти в його машині? Я вважаю, що краще якийсь час почекати і відчувати себе в безпеці. Але це не означає, що вам доведеться безглуздо нудитися до закінчення карантину. Цей період ви можете використовувати максимально вигідно для свого особистого життя!

Повірте, навіть на відстані з чоловіком можливо підтримувати теплі відносини. Я розповім вам, який спосіб спілкування успішно компенсує неможливість ходити на побачення і бачитися наживо. До того ж, при майстерному застосуванні ці інструменти змусять чоловіка ще більше думати про вас і рахувати дні до першої зустрічі. Без масок!

Дистанційне залучення і утримання чоловіка

Фізична розлука в історії часто була сумною перешкодою для двох люблячих сердець. Якщо згадати еру паперових листів, які могли тижнями доходити до адресата, то розумієш, що сьогодні миттєве листування, відеозв'язок і телефони успішно підтримують можливість щоденного спілкування і навіть побудови міцної бази для відносин.

Все, що вам потрібно для того, щоб чоловік після карантину запросив вас на живе побачення, це максимально привернути його увагу до своєї персони онлайн. І ось які інструменти допоможуть вам в цьому:

- Фотографії. Нехай ваш фотоальбом стане для чоловіка свого роду картинною галереєю, яку можна переглядати годинами. Не шкодуйте преміальних фото при різних декораціях і образах - головне, щоб вони були легкими, жіночними і витонченими.

- Дзвінки і аудіо повідомлення. Знаю приклади, коли любов починалася саме з голосу! Це маленька частинка вас, яка змусить чоловіка включати уяву, чуючи тільки ваш голос. А вже це один з найбільш точних жіночих прийомів чарівності: трохи уповільнений, злегка знижений чуттєвий тон, муркоче про щось приємне.

- Відеоповідомлення і відеодзвінки. Відмінний спосіб проявити своє володіння мовою тіла плюс це найбезпечніший вид побачення (особливо в нинішній ситуації). Приготуйтеся до відеоконтакту з чоловіком, як до реальної зустрічі - за винятком, мабуть, парфуму і туфель - і все пройде на ура.

- Смс-повідомлення і листування. Це безмежне поле для вашої активності на користь побудови відносин. Можливість спілкуватися в будь-який час доби, обмірковувати свої слова, відсутність того рівня тривоги і страху, які трапляються наживо ... Іншими словами, це чудовий інструмент підтримки чоловічого інтересу, а також вибудовування і зміцнення відносин.

Інструкція до спілкування на відстані

Але цими інструментами - зокрема останнім - треба ще вміти користуватися. На жаль, чітких інструкцій до цього не передбачено, цьому не вчать ні в школі, ні в інституті. Як показує практика, буквально кожна друга жінка навіть з прекрасними даними спотикається на якомусь з пунктів вище, і бажаний чоловік залишає її профіль. Щоб все, чим чоловік хотів займатися під час карантину - це онлайн зустрічі з вами, користуйтеся неписаними правилами спілкування на відстані:

- НЕ базікай! Класична жіноча помилка: засилля балаканини в мові. Чоловіки люблять розмови по справі. Ви можете не побачити його нудьгуюче обличчя, коли він буде читати довгий опис від вас або десяток коротких реплік ні про що. Але швидше за все, відчуєте, коли його ініціатива спілкуватися впала нижче плінтуса. Тому не «перегодовуйте» безглуздими розмовами, задавайте питання і зачіпайте теми, які просувають ваші відносини і які спонукають до зустрічі.

- Ритмічність повідомлень. Ідеальний варіант - підстроювання під частоту і довжину повідомлень чоловіка. Так ви немов танцюєте з ним: крок ви, крок він, рухи в унісон. Хоча іноді можна «закрутити» його в більш розгорнутих репліках і спостерігати за його реакцією.

- Техніка «2-3 листи». Може трапитися, що чоловік якийсь час не відповідає. Не насідайте розпитуваннями, куди б він міг подітися. Нагадайте про себе 2-3 повідомленнями з проміжком в пару днів. Нехай те, що ви йому напишете, містить в собі якусь загадку, щоб він здивувався і захотів дізнатися, що ви мали на увазі.

- Ілюзія відносин. Уявіть, що ви з ним вже пара. Не скупіться на ласкаві слова, компліменти, інтригуючі висловлювання, легкі фліртуючі фрази, які підтримують вогник інтересу в чоловічій свідомості.

- «Гачки» в спілкуванні. Смакуйте кожну фразу чоловіка і шукайте в них моменти, які допоможуть вам продовжувати бесіду. Найчастіше, це чоловічі інтереси, улюблені заняття, робота, сфера, в якій він немов риба у воді. Чіпляючись за такі «гачки», ви зможете зробити бесіду захоплюючою. І захоплений чоловік обов'язково захоче скоріше перевести ваше цікаве спілкування в оффлайн.

Звичайно, ніякий відеозв'язок не замінить реальні дотики. Ніякі самі ласкаві слова, надруковані в месенджері не зігріють так, як теплий шепіт на вушко. На відстані вкрай складно включити любовну хімію між людьми. Однак при правильних діях все можливо! Використовуйте важку світову ситуацію в свою користь. Не зупиняйтеся в пошуках вашого чоловіка - хай допоможе вам в цьому всемогутній Інтернет. І нехай єдиним вірусом, що дістався до вас, буде вірус любові і безмежного щастя, хронічного і невиліковного.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Не Елена
Презик-пи...бол, давно уже понятно.
Луна-2
4О миллионов хохло-овец вот где -настоящие рабы -Милай, а чего ты обеспокоен Россией? Пиши уж лучше об Украине..
Луна-2
Я .друзья не верю обещаньям. Обещанья надо выполнять. лучше уж пишите завещание на хера вам печеньки давать...
Луна-2
а что не так? Что не стояил на Майданчике? Не было Викуси с её печеньками. Что хотели -то и получили...тЕПЕРЬ ПОЗДНО ПИТЬ "БОРЖОМИ". с чего деньги давать -если их нет - буквально нет .Это еще цветочки -ягодки появятся после Нового Года.Промышленность не работа ет ,казна пустая,МВФ не дает ... напечатать не могут потому что инфляция- превратится в гиперинфляцию и деньги обесценятся... Вот получается замкнутый круг - а ВООБЩЕ - НАДО ПОТРЯСТИ всех этих ПОРОШЕНКО Коломойского АХметова . может и найдутся у них лишние денюжки....э
Игбун Хохлов
40 млн хохлоту - это вообще порода скота.
Луна-2
зНАЕШЬ МИЛАЙ,ХОЧУ СКАЗАТЬ, ЧТО НАМ ГЛУБОКО ПО ФИГ, КТО ТАМ ВЫИГРАЛ И КТО ПРОИГРАЛ.Это дело самих американцев. и таких, как ты,озабоченных .лизущих зады у америки ...Это только волнует таких как ты.. идиотов .
лУНА-2
Видимо ей, они очень дороги)))воспоминание об Америке...где никогда не бывала.