Обществоzdorovia.com.uaFeb 14

Люди, як сплять добре - успішні в кар'єрі

Амбітні люди досить часто вже не висипаються, аже витрачають всі сили і час на просування по кар'єрних сходах. Дослідження показало хибність подібної тактики.

nk_hauz/-m01altvwni1hfbweh20.jpg

Якщо ви хочете досягти максимальних успіхів у роботі та особистому житті, а додатково ще і зміцнити здоров'я, то вам треба висипатися. Дослідження за участю більше 1 000 осіб показало, що адекватний сон (7-8 годин на день) безпосередньо пов'язаний з виконанням цілого ряду завдань, які часто ставлять перед собою люди. серед них: накопичення грошей, здорове харчування, фізична форма, навчання новим навичкам, регулярне читання, відмова від шкідливих звичок, подорожі, кар'єрний успіх.

В середньому, адекватний сон в два рази підвищував шанси на кар'єрний успіх, ніж дефіцит сну. Які отримують достатній відпочинок люди на 30% частіше досягали будь-яких поставлених перед собою цілей, ніж ті, хто не висипався. Здоровий сон знижував стрес, заспокоював, насичував необхідною енергією, посилював роботу мозку і здатності до вирішення складних завдань, підвищував настрій, гальмував старіння, зміцнював пам'ять і уважність. Хронічний недосип надавав протилежний вплив.

Більш того, недосип досить часто був пов'язаний з прокрастинація - схильністю до постійного відкладання навіть важливих і термінових справ, що призводить до життєвих проблем і болючим психологічних ефектів. І коли регулярно не висипається люди скаржилися на брак часу для сну, детальний аналіз їх денний діяльності показував невміння планувати і хронічне розбазарювання того самого часу на безліч непотрібних дрібних справ, пише HealthySleep

💬 Последние комментарии
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!
Каменяр
Росія розірвала добросусідські відносини, і за "правом старшого брата" ВЧИНИЛА ЗБРОЙНИЙ НАПАД і ПОГРАБУВАЛА український народ, ув'язнила тисячі людей в Криму та на Донбасі, тисячі людей покалічила фізично і духовно. І це не тільки в Криму, але і в Росії і на Донбасі.
УКР
Продамо - газ купим.