Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики
Обществоnashamama.com8 дней назад

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для себе - медики

Не дарма кажуть, що те, якими ми стаємо, визначає наше оточення. Якщо поряд з нами люди, які постійно "ниють", то і ми стаємо песимістами. Більше того, такі люди погано впливають на наше з вами здоров'я!

Багатьом відомо, що у людини на розумі і в думках, те і посилає її Всесвіт. Якщо людина живе, радіє життю і приймає всі його подарунки як належне, то доля посилає її ще більше удачі і щастя. Однак, якщо ж людина постійно чимось незадоволена, придумує собі якісь дрібні проблеми і труднощі, то саме це вона і отримує від вищих сил.

Люди, які постійно скаржаться на життя, небезпечні не лише для самих себе (своїм ниттям вони притягують до себе ще більше проблем і неприємностей), але і для тих людей, що слухають їх скарги.

Чим загрожують скарги для тих, хто вислуховує страждальця?

1. Коли людина довгий час слухає про проблеми інших людей, вона втрачає свою життєву енергію. Ці пусті розмови, ніби висмоктують з неї сили. А ще, весь негатив від скаржника може перейти на того, хто його вислухав. 2. Багато скаржників починають нарікати на життя в надії на те, що людина запропонує йому свою допомогу і підтримку. Вони просто маніпулюють людьми. 3. Слухаючи про чужі проблеми, людина все одно так чи інакше пропускає цей негатив через себе, що може негативно позначитися на її самопочутті. 4. Навіть найзатятіші оптимісти втрачають віру в себе і свій успіх, коли послухають про чужі негараздах. А з часом і зовсім можуть перетворитися в таких же скигліїв, як і ті, що їх оточують.

Що робити, якщо страждальці постійно бажають «виплакатися» Більшість людей не в змозі відмовити скаржнику в його прагненні «поплакатися в жилетку», їм не дозволяє це зробити почуття такту і виховання. Однак, до добра це не приведе, а тому потрібно намагатися уникати цих людей, і не розмовляти з ними на тему їх проблем.

Можна, приміром, як-то тактовно натякнути, що ці проблеми не стосуються людини, а тому вона не хоче брати участь у їх обговоренні. У розмові з цими людьми не можна показувати слабкість, краще відразу відмовитися від співчуття і пропозицій допомогти. Не варто переживати за тих людей, що крім ниття більше нічого не бажають робити.

Дуже важливо, щоб у кожної людини були свої особисті кордони, тобто вона могла у будь-який момент сказати «ні», «це мене не цікавить», «досить нарікати на життя» і т. д. Часто, люди бояться образити людину, здатися грубими. Але в іншому разі потрібно бути готовими до того, що інші будуть постійно ними користуватися і витягати з них життєву енергію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Хорошо и даже очень, но к российским и живущим в России, но к тем: кто строит мосты, дороги, возводит новые заводы и тд и тп. А вот таких свинорылый тупых завистников-провокаторов типа тебя, разжигающих в народе люмпенскую зависть до чужих грошей - всегда ненавидел! Ещё с тех времён когда читал как большевики разжигали ненависть в богатеям, я сразу понял, что-то тут не то, а потом всё просто, это проект МИ-6 по созданию революционной ситуации и никакого народного бунта - всё было проплаченно продажным, лентяям поддонкам, грёбанным борцам за народ - НИКОГДА и НИГДЕ не работавшим. Ну типа тебя Шмуля, партЕйного пропахандона, шо раннее за дело КПСС, ныне ты за запрет русского языка и орёшь Сала Галичине СС!
Весёлый Роджер
А меня еще Шмуля и счёт Ильича волнует в швейцарском банке UBS. Не знал ты про такой? Не говорили тебе на партучёбе про это? Даже И.Сталин не смог его найти. Только в 2008 году вскрыли по требованию пиндосов все счета, вот тут он и всплыл. Так вот знай, по всяким подсчётам там от 1/4 до 1/3 от 200 тонн золота (или его денежного эквивалента + проценты за 100 лет), прихватизированного кучкой "борцов за народное счастье" в 1917году. Так шо пошёл ты милый пропахандон, со своими баснями про керивников-большевичков, шо падали в обморок от недоедания, прямиком у .изду! Ах да, а Ильич то твой, редкостным жмотом и садюгой был, как-то он по весне охотился на лодке и нашел островок с десятком другим зайцев, так он их прикладом набил целую лодку... - из воспоминаний Н.К.Крупской. НЕ человечный был человечище!
е
опять поток сознания? можешь что?... лечись болезная...
Елена
А ты можешь?ну хоть раз.
Елена
Все смертны,⛈️⛈️⛈️
Елена
Ты на прямой вопрос ответить можешь?как ты относишься к российским олигархам?ну?
Весёлый Роджер
Понимаете ли Луночка, Шмуля вин хандон висючий! Он презерватив, это то, что я знаю точно, остальное меня мало волнует, он ни слова плохого, не один раз за семьи: Кравчука, Кучмы, Порошенко, Коломойского, Зе и Ахметки, ни сказал, вырвалось, наверное, он до сих пор жалеет, что лишнее ляпнул, - «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.» Шмуля так кохает простой люд, шо считает их тупым быдлом и кормит их тут тупыми байками про клятых москалей, пожравших всех ужей, шо строят мосты из картона, как можно вообще слушать такого свинорылого хандона!