Люди, які виростають з сестрами, щасливіші: результати дослідження
Общество24tv.ua17 марта 2020

Люди, які виростають з сестрами, щасливіші: результати дослідження

Якщо ви виросли із братами чи сестрами, то, напевно, пам’ятаєте веселі та кумедні моменти, які ви пережили разом. Але, звичайно, були часи, коли ви сварилися та ображалися один на одного. Та все ж, дослідження доводять, що такі люди щасливіші.

Нове дослідження говорить про те, що ті люди, які виросли із сестрою, є щасливішими ніж ті, хто був у сім’ї один, пише Yourtango.

Дослідники з Лестерського університету Де Монфор та Університету Ольстера у Північній Ірландії вивчали 570 людей у ​​віці від 17 до 25 років. Вони задавали їм ряд психологічних питань щодо численних тем, включаючи психічне здоров'я.

Зібрані дані показали, що учасники, які виросли із сестрами, могли відкрито спілкуватися про свої почуття, що в кінцевому підсумку дало їм більш позитивний погляд на життя.

Здається, сестри заохочують відкритіше спілкування та згуртованість у сім'ях. Але, схоже, брати мають альтернативний ефект. Емоційне самовираження є основою для хорошого психологічного здоров'я, а наявність сестер сприяє цьому в сім’ях, – розповів професор Тоні Кассіді.

Він визначив, чому брати не такі мотиваційні, як сестри, з точки зору "родинної ролі": "Можливо, хлопці мають природну схильність не говорити про такі речі".

Зазначимо, що попередні дослідження вже доводили силу братів і сестер. Університет Брігем Янг в 2010 році провів дослідження, яке підтримало аналогічні дані. Однак, тоді досліджувалися 395 сімей з більш ніж однією дитиною, і було встановлено, що наявність сестри робить вас добрішою людиною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ТульскийТокарева
А машины, которые заняли тротуар, имеют эти светоотражающие элементы?
Елена
Продан тебе до лампочки,а деньги нет.деньги для тебя козлоослик весь смысл твоей никчёмной жизни.
Весёлый Роджер
Прав ты отчасти! Он мабуть не чисткровка, но 100% воспитан в истинно хуцпистком стиле. Для него ... в глаза ..., а ему всё роса! Он как Петя - ждб, от того он и Петю и Беню и Сеня - так тут нахваливает.
Весёлый Роджер
Да мне ваш Продан … до лампочки! И этот ваш херовый клоун с роялем и с приговором вашему Пети и тд и тп. Они - это символы вашей хунты и пропиндосной влады! Вашей тупости и жадности щиросвидомого салоедного обывателя – вечного завистника до чужих грошей и желающей швидкой боГХатой житти тай панувания над москалями! Ваша эуропеидная недострана чи недоколония, отдана пиндосами, вашим ворам керивникам на тотальное разграбление, лишь бы она не досталась России! Всё остальное - это твой Шмуля пропахандоновский трёп за 10 грн/день. Ось цэ так?
гость
Еще и иудей, скорее всего (Елень). Майдан весь иудейский, однако
Читака
А чем помои Нидерландов хуже янкесов?
Росс
基督徒 Ангел-Губитель послан в мир,носите маску,сидите дома.Может и пронесёт.