Людина і кішка: вчені назвали сім причин завести пухнастого друга
Обществоzdorovia.com.ua13 мая 2021

Людина і кішка: вчені назвали сім причин завести пухнастого друга

Фахівці назвали сім науково доведених переваг для здоров'я власників кішок. За запевненням вчених, співжиття з пухнастим другом може бути не тільки приємним, але і в окремих випадках - вкрай корисним

1. Кішки здатні знизити ризик серцевих захворювань приблизно на 30%. Дослідження показали, що власники кішок і котів менше схильні до стресу, що, в свою чергу, впливає на ризик серцево-судинних захворювань.

2. Муркотіння котячих - один з заспокійливих звуків, який справедливо протягом довгого часу вважався цілющим. За даними вчених, муркотіння сприяє загоєнню суглобів після травми.

3. Дослідження підтвердили, що люди сплять краще з кішкою, ніж з іншою людиною. 41% учасників експерименту, який був проведений у Великобританії, заявили, що вони спали краще через свого вихованця.

4. Жінок більше приваблюють чоловіки з тваринами. Фахівці встановили, що переважна більшість (до 90%) одиноких жінок сприймають чоловіків з кішками як милих і дбайливих, що, на їхню думку, дає їм перевагу перед чоловіками без вихованців.

5. Кішки здатні знизити стрес і тривожність. Наявність домашньої тварини знижує у господаря рівень стресу і занепокоєння. Короткого сеансу ласки буде досить, щоб ощасливити і улюбленця, і його господаря.

6. Кішки зменшують ризик придбання алергічних реакцій у дітей. Ще в 2002 році Національний інститут здоров'я Великобританії опублікував результати дослідження, які підтверджують, що діти молодше року, які контактували з кішкою, менше хворіють всіма видами алергії.

7. Простий перегляд відео з котом приносить користь. Фахівці встановили, що навіть віддалене спілкування з кішками підвищує позитивні емоції глядачів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.