Львівська Академія сухопутних військ випустила молодих офіцерів
Обществоday.kyiv.ua21 июня 2020

Львівська Академія сухопутних військ випустила молодих офіцерів

Урочистості  відбулися учора, 20 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Уперше випускники, а їх цього року –  понад шість з половиною сотень, слухали промови сидячи. Уперше не було й стройового маршу, про що зазначено у повідомленні на ФБ-сторінці цього військового навчального  закладу. Також лейтенанти підкидали кашкети замість монет, змінивши багаторічну традицію на випуску.

Вітали молодих офіцерів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, заступники міністра оборони Ігор Старобінський та Ігор Халімон, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архієпископа УГКЦ владика Степан Сус, представники силових структур, країн-партнерів іноземних армій, духовенство.

Відеозверненням привітали випускників Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський та міністр оборони Андрій Таран.

Як зазначив у вступному слові начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, цьогорічна церемонія є незвичною, адже через пандемію перебігає за відсутності батьків, близьких та друзів випускників і з дотриманням дистанції.

Також керівник вишу нагадав, що у роки збройного протистояння на Донбасі академія підготовила 18 954 офіцерів, понад 106 тисяч сержантів і солдат. І додав, що  відтепер відповідальність за ефективне керівництво підрозділами, за вирішення бойових задач, за дії і життя підлеглих покладена на новоспечених лейтенантів. «У скрутні для українського народу часи ви не зрадили себе та свою мету, ставши захисниками рідної землі від агресора. Будьте гідні випускників академії минулих років – Героїв України та сотень інших достойних офіцерів», – сказав Павло Ткачук.

На подальшу щасливу службу і життєву дорогу лейтенантів благословив разом з іншими священиками владика Степан Сус.

Варто додати, що 11 випускників академії сухопутних військ закінчили навчання із золотою медаллю. 67 – із дипломами з відзнакою.

Серед випускників  – 131 учасник бойових дій.

Звання лейтенанта отримали й дівчата – їх у цьогорічному випуску двадцять одна.

2 комментария

Написать комментарий
 • BlackSab
  21 июня 2020
  А ремни-то как советские парадные офицерские, не догадались в жовто-блакытни пэрэфарбуваты...
  Ответить
  • Игбун Хохлов
   21 июня 2020
   BlackSab
   Фарбы не хватило. Вся на сортиры ушла.
   Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Время Брежнева застоем назвали при Мише,он то отошёл от застоя,рванул так сказать вперёд,по Роджеру к Вэлыкому прогрессу и процветанию,"мы ждём перемен" как витенька Цой пел,поэтому получили всё то что имеем,а Роджер доволен, пенсионный фонд уменьшить по Роджеру нужно,нечего заребетниками у роджеров быть,пить кофе тогда роджерам меньше в Париже придётья,поэтому и оптимизирует,на людях, ясен перец не на себе,великом бизнесмене,водителе фуры и ремонтнике супер пупер сложного обородования,завтра Роджер скажет что он нейрохирург на сердце операции в Москве делает,а после завтра он скажет что он создатель "Посейдона",ха.ха.ьрехун несчастный.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
По какому закону? По тому, что парашка с дурчиновым сами для себя придумали, чтобы власть захватить?
луна-2
Досих пор тсоят и сталинки и чешки,более современные дома построенные в конце -70-х в начале -80-х,,, эпоха Брежнева-застой.. самое лучшее время было
Елена
У них там всю жизнь так,всегда там было такое.
Елена
Я за Украину писала что абсолютное большинство,а что ты Хохлов передлагаешь с амераканцами чтобы они всё жильё отобрали у собственников и поделили?это же твои слова Хохлов?твои,ты так говорил,тогда нечего говорить ,что жизнь у американских граждан в плане жилья не удалась,ха.
Игбун Хохлов
Найду его в Сингапуре, яйца пооткручиваю.
Игбун Хохлов
В Западной Европе ситуация с жильем тоже не ахти, хотя такого беспредела как в штатах нет. Лучше всего в странах пост социализма, но со временем будет ухудшаться. Все-таки советская система была социальной. Эпоху Брежнева застоем назвали). Выйди на улицу любого города: львиная доля жилого фонда - брежневки и хрущевки, большинство из которых построены при Брежневе (64-69гг). Эпоха Брежнева - 18 лет, незалэжности - 29 лет. А сравнить не с чем. И что называть застоем? Если брежневские времена застой, то нынешние - трясина.