Обществоdilo.net.ua15 окт.

Львівський магазин “Трембіта” увійшов до Книги рекордів України

nk_hauz/9MfozGdnR.jpeg

Його відзначили за найдовше безперервне існування салону музичних інструментів в одному місці.

Салон був заснований у 1926 році на вулиці Коперника, 5, йдеться на сторінці крамниці у Фейсбуці.

“Ми святкуємо 110-річний ювілей магазину “Трембіта”. Це вже справжня перлина епохи, без якої важко уявити Львів!”, – зазначається у повідомленні.

Насправді 110 років минає від моменту спорудження будинку на вулиці Коперника, 5, а власне магазин починає свою історію з 1926 року:

“У 1911 році на вулиці Коперника, 5 за проєктом архітектора Романа Фелінського завершилося будівництво кам’яниці. Там згодом у партері облаштували музичний магазин “Мелодія”. Він торгував різними музичними інструментами та навіть грамофонами. Епохи змінювалися, а традиція музичного салону залишалася непорушно. Від 60-х років ХХ століття і до сьогодні – за цією адресою знаходимо крамницю музичних інструментів “Трембіта”, – зазначили на сторінці крамниці.

Цю подію не оминули в “Книзі рекордів України” та відзначили “Трембіту” за “найтриваліший період незмінного місцезнаходження магазину музичних інструментів”. У документі, що підтверджує рекорд, йдеться, що перша згадка про музичний магазин за цією адресою датується 20 січня 1926 року.

nk_hauz/7gvAkMOnR.jpeg

Вручення посвідки про рекорд відбулося 9 жовтня. Її здійснив експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський

Ідея зареєструвати рекорд з’явилась в одного із власників “Трембіти”. Йому до рук потрапила газета 1926 року. Там була реклама магазину “Мелодія”.

“Мене на це штовхнула людина, яка принесла у наш магазин газету за 1926 рік, січень місяць, в якій була реклама цього магазину. Після цього я почав робити пошук по архівах. Основним доказом була ця газета 1926 року. Вона підтверджує, що цей магазин тут існував”, – розповів співвласник магазину Павло Гудь.

💬 Последние комментарии
Традиция такая!
Конечно, украинцы недоедают фрукты! Они их НАДКУСЫВАЮТ! Ну традиция такая!
Мяколя
нам требо, тоди ми москалей лазером спалимо
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .
ВИТАЛЮ - В САНТА КЛАУСЫ! СРОЧНО!
Куев Кличко снежком укутывал: "смотри не замерзай"! Он кастинг проходил на должность санта клауса!
Кот Матроскин
Какой точный план. В Генштабе России явно американский крот...