Обществоranok.ictv.ua16 авг.

МАГНІТНІ БУРІ В СЕРПНІ 2019 – КАЛЕНДАР НЕБЕЗПЕЧНИХ ДАТ

У серпні 2019 року Україну накриють потужні магнітні бурі. Коли очікуються сплески, як вони впливатимуть на здоров’я та як убезпечитися від шкідливого впливу магнітних бур? Ранок у Великому Місті зібрав головні поради.

Коли плануються магнітні бурі в Україні – календар магнітних бур на серпень 2019

Третій місяць літа принесе українцям 2 потужні магнітні бурі. Вони очікуються на початку та наприкінці серпня. Втім, відчутні коливання геомагнітного поля будуть і в другій декаді. 1 серпня – сильна магнітна буря 2-3 серпня – слабкі магнітні бурі 5, 6,10, 13, 14 серпня – магнітні бурі середньої потужності 28 серпня – сильна магнітна буря

Вплив магнітних бур на здоров’я людини

Під час магнітних бур у метеозалежних людей часто виникають неприємні симптоми, зокрема – головний біль, різкі зміни настрою, прискорене серцебиття, підвищений тиск та загальна слабкість. Крім того, зростає ризик депресій та загострення серцево-судинних хвороб.

Як вберегтися від впливу магнітних бур

Уникай стресових ситуацій та надмірних навантажень.Більше гуляй на свіжому повітрі та частіше провітрюй кімнату.Пий не менше 2 літри чистої води на день.Виключи з раціону жирну, смажену, дуже солодку та солону їжу і алкоголь.Їж якомога більше сезонних фруктів та овочів.

Авторские статьи