Мама року 2020: В Україні стартувала національна премія для найкращих мам
Обществоprocherk.info27 февраля 2020

Мама року 2020: В Україні стартувала національна премія для найкращих мам

Дивовижні, найщиріші, надихаючі, сміливі, добрі, милі – все це про мам, котрі завжди поруч та вірять у нас. Мами кожного дня піклуються про дітей, чоловіків, батьків, встигають тисячі справ - будувати кар’єру, займатися своїм розвитком і при цьому залишатися гарною та жіночною. Саме тому, ми вирішили знайти неймовірних мам в Україні та розказати про них.

Шостий рік поспіль, в рамках проекту «Мама Року» Лінія магазинів EVA заохочує всіх українців поділитися історією щасливого материнства, героїнею якої може бути ваша мама, бабуся, знайома або навіть Ви сама! Для цього в період з 27 лютого по 07 квітня заходьте на сайт mamaroku.eva.ua та залишайте свою неймовірну історію.

Кожна мама особлива по-своєму, тому можна обрати номінацію, яка підходить саме Вам – «Натхнення», «Успіх», «Велике серце», «Спорт» та «Сімейний затишок». Для бабусь, які є прикладом для наслідування не лише для своїх дітей, онуків, а й для суспільства, є спеціальна номінація “Супербабуся”. А мами, які вміло поєднують блогерство та виховання дітей і надихають своїх підписниць бути сміливішими та щасливішими можуть надіслати свою історію у номінації “Блогер”. Вибір переможниць проводиться двома шляхами: онлайн голосуванням та експертним журі.

Переможниці отримають титул «Мама року» і будуть урочисто нагороджені на конференції «Мама може» за участю зіркових спікерів, яка відбудеться 17 травня у Києві. Серед головних призів - відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесія, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проекту!

За весь час існування премії своїми зворушливими історіями поділились більше ніж 2 000 жінок, серед яких було обрано 61 переможницю.

В 2019 році відбулася п’ята національна ювілейна премія «Мама Року» за період, котрої  було зібрано у два рази більше історій ніж у минулі роки, та було нагороджено 14 переможниць.

Не зволікайте та надсилайте свою історію до 07 квітня на сайті премії: mamaroku.eva.ua.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не радуюсь и НЕ могу радоваться,НЕ пропустила,.
Елена
Дитятку говорю честно,9 из десяти которые радуются короновирусу в России просто глупые дураки,я лично не радуюсь и могу радоваться,а те кто радуются такие же не глупые как Роджер,не буду его здесь МРАЗЬЮ называть только из уважения к здешним посетителям в целом и Луночке в частности.ха.Слва Украине!
кипчак
Никакие уроки не учат украинцев жить своим умом, а не ложиться под очередного соседа. Обезумели до того, что за океанам ищут поддержку и получили очередную войну на своей территории, как всегда и раньше бывало. Как знать, может в будущем к инопланетянам пойдут на поклон, чтобы защитили от того или иного соседа, а учитывая, что все друзья становятся со временем врагами, то и США рискует попасть во враги. Кроме того, опять создается ситуация для здравомыслящих и толковых покидать навсегда неньку и оседать в более предсказуемых и цивилизованных краях, а останутся дебилы- шариковы с громадского, которые ничего не умеют. как только лечь под нового господина и стонать под настоящим или придуманным оккупантом. Громадське со своими ценными кадрами кроме ля-ля, ни на что не способны.
Я
Размещайте фото страдалицы, пожалуйста. Просто быстрее станет понятно кто и что оно
Броунджер
Как у тебя только язык поворачивается поносить своего кумира?
Броунджер
Золотой гроб,золотое надгробие-шикарный мотель для погребённого!
Броунджер
Як трэвога так до бога?Козлы-полужиды-полуарабы.Свиньи одним словом.