Мекка і Медіна під замком: саудівська влада закриває в'їзд паломників через вірус
Обществоwww.unian.ua27 февраля 2020

Мекка і Медіна під замком: саудівська влада закриває в'їзд паломників через вірус

Крім того, тимчасово заборонено в'їзд в Саудівську Аравію для туристів з країн, які становлять підвищений ризик поширення вірусу.

Сьогодні вранці влада Саудівської Аравії заявила про тимчасове призупинення в'їзду в країну паломників через можливе поширення коронавіруса. Крім того, тимчасово заборонено в'їзд в Саудівську Аравію для туристичних цілей з країн, які, на думку влади, становлять підвищений ризик поширення вірусу. Самі саудівські громадяни, а також громадяни країн, що входять до Ради співпраці арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ), тимчасово не зможуть використовувати свої національні ID-карти для подорожей з/в Саудівську Аравію. Повідомляється, що виняток буде зроблено для саудівських громадян і громадян з країн РСАДПЗ, які повертаються додому з поїздок, передає kommersant. Саудівське Міністерство охорони здоров'я також зазначає, що на прикордонних пунктах буде вжито "відповідних заходів безпеки", які покликані запобігти проникнення коронавірусу в країну. Щорічно Саудівську Аравію відвідують близько 7 млн паломників, які їдуть туди для здійснення Умри («малого хаджу»), тобто паломництва не під час вчинення хаджу, а в іншу пору року. Цього року хадж припадає на 28 липня-2 серпня. Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу і закликала готуватися до можливої пандемії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.
Кот
Отакои...Значится,пойдёт гулять губерния,ууухххх! Ох и грохоту будет,когда все это рухнет в пропасть дефолта!!!