Обществоukr.media2 нояб.

Метод проти боргів, який допоміг мільйонам

І жити стане набагато простіше.

nk_hauz/9oP0sxFng.webp

Даним методом поділився відомий американський бізнесмен, коуч і письменник Дейв Ремсі. Основою методу є створення правильного настрою і правильної черговості виплат, при яких жити стане набагато простіше, інформує Ukr.Media.

Бідність і проблеми з фінансами — це проблема не тільки тих, хто не вміє виплачувати борги. Багато сідають у фінансову калюжу, тому що не вміють нормально витрачати гроші і купують непотрібні речі кожен день.

Перша порада: беремо на себе відповідальність

Безвідповідальні люди стоять у слабкій позиції. Вони завжди залишаються жертвами, бо не контролюють ситуацію. Саме тому першим кроком є визнання того, що всі наші проблеми з'являються через наше бажання перекласти відповідальність за своє життя на кого-небудь іншого.

Друга порада: правильна черговість виплати боргів

Якщо у вас не один, а кілька боргів, кредитів, іпотек, то потрібно завжди починати з виплати найменшого боргу. Досягнення будь-якої мети завжди починається з малих кроків. Справа не в тому, що такі борги виплачуються простіше, хоча і це важливо. Річ у тім, що, закриваючи один борг з багатьох, людина починає розуміти, що рухається у вірному напрямку.

Це дуже корисна порада і для тих, хто винен кільком людям одночасно. Найменший борг завжди потрібно закривати у першу чергу, щоб не засмучувати людину і не втрачати її повагу.

У цьому разі розвивається правильне мислення. Людина знаходить впевненість в тому, що їй під силу позбутися від усіх боргів.

Третя порада: виплачуйте частинами, якщо не можете віддати борг цілком

Наприклад, це дуже корисно при виплаті боргу по іпотеці. Величезні суми в кілька сотень тисяч гривень потрібно погашати поступово, раз за разом. До щомісячної оплати варто додавати посильну суму, щоб знижувалася сума оплати або час оплати.

Якщо боргів кілька, то оплата меншого боргу допоможе відкладати більше грошей на оплату більшого. Це і є основний принцип, який ще раз підтверджує і підтримує основну ідею містера Ремсі — від меншого до більшого.

Більш того, те ж саме властиво і повсякденним справам. Завжди варто починати з простого і рухатися до найскладнішого. Якщо в якийсь день належить вирішити купу проблем, краще почати з тих, які простіше. Це додасть вам впевненості в тому, що вам все по плечу.

💬 Последние комментарии
Гость
Уголёк то Ринатки , зеля у него как просить будет ? С роялем или без ?
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Олежа Ляшка
Очком ответишь? Чувствую, да.
3020
Нападение обязательно будет и тебя, старую шлендру, посадят на кол, вырвав предварительно змеиный язык.
Луна -2
Добрый вечер Ро!Уже сделала 1 прививку -китайским короноваком ( почему китайским , думаю -он самый безопасный из всех этих вакцин) в среду -а 15 декабря -вторую Теперь по поводу энерговооруженности - пока веерного отключения -(тьфу - тьфу) не было.По поводу информации-спасибо. Дай БОГ-если сразу .и СПАСИБО ЗА ЗАБОТУ - БУДЕМ ЖИТЬ!!
Весёлый Роджер
На вопрос как всего промолчал? ЭЙ тварь? Так может ты Шмуля Сруля и есть Каменяр русофобный гивняр? Многоликий ты наш, ты же и жинка и рагуль, эй шизик - недолечанный ты пердуль дедуль? НО ГЛАВНОЕ СРАНЬ - ты проиграл и по полной! Сливай воду, гаси свет, беги делай панам остатний миньет!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там, когда будешь колоться? Как Кит, плавает, рыбу приносит чи тильки просит? А мышей? Как у нас с энерговооружённостью? Информацию тебе к размышлению! От Батьки до оккупированного рагулями и жидобандеровцами Куева кукева - всего 71 км по прямой, от клятых москалей - 190 км, чаму по прямой, а танки грязи не бояться! Скорость по пересечённой местности -50 км/ч, скорость по шоссе — 70 км/ч. Запас хода у Т90 - около 650 км, то есть заправок не надо, аж до Чопа хватит. То есть, вся эта САМАЯ Мощная Армия у Свите - продержится час чи два, ну а если сразу сдастся - то 15 минут! Вот и вся война ... а всяких там нацистких рагулей, ушлёпков в схронах, никто даже ловить не будет, их дронами будут выкуривать! Но уже не российские войска.