Обществоukr.mediaOct 9

Методи правильної оцінки чоловіків, які допоможуть вам звертати увагу на те, що дійсно важливо

4 правила того, як потрібно оцінювати чоловіків.

nk_hauz/TblwPfDnR.webp

Хтось оцінює чоловіків по товщині гаманця, хтось по зовнішності. Дуже важливо комплексно підходити до цього питання, не упускаючи жодної деталі, і тоді ви зможете знайти того, хто зробить вас щасливою, інформує Ukr.Media.

Дізнайтеся, чи вміє він чути вас

Даний тест важливо провести вже на самому початку відносин — на перших побаченнях. Необхідно почати стежити за тим, чи запам'ятовує він те, що ви йому говорите. Якщо він постійно забуває, як звуть вашу маму, про яку ви розповідали неодноразово, або те, ким ви працюєте, чим захоплюєтеся, це дуже погана ознака. Спробуйте розповісти щось важливе, а потім задати питання про його думку, але не відразу, а трохи пізніше.

Перевірте його ініціативність

Потрібно зауважити, як діє чоловік. Якщо він постійно чекає рішучих дій від вас, а сам постійно залишається в тіні, то це поганий вибір для зрілої і розумної жінки, яка не хоче бути у відносинах з незрілим чоловіком.

На цьому ж етапі можна перевірити і його вміння йти на компроміси. Наприклад, якщо, вибираючи час для побачення, він пропонує тільки зручний для себе варіант, а з вами не рахується, ви маєте справу з егоїстом. Важливо, щоб чоловік цікавився вашою думкою і прагнув до компромісів. З таким можна буде побудувати хороші відносини.

Дізнайтеся, чи тримає він обіцянки

Швидше за все, вам нічого не потрібно буде для цього робити — лише спостерігати. Якщо він пропадає на час, а потім з вибаченнями каже, що у нього щось сталося, нічого страшного. Якщо це трапляється вдруге, це вже привід задуматися. На третій раз варто сказати "прощай".

Довіряйте інтуїції

Інтуїція — це не магія. Це ваш життєвий досвід, з'єднаний з уважністю і мудрістю. Якщо вам здається, що, попри зовнішню «нормальність» чоловіка, є в ньому щось дивне і відразливе, це не випадково. Швидше за все, це означає, що чоловік щось недоговорює або що вам обом не зовсім комфортно разом. У жодному разі не ігноруйте внутрішній голос, що насторожує.

💬 Последние комментарии
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И помним, что "люди для себя услышали некую тайну, а именно то, что Святая Богородица совершает молитвенные служения и ходатайство о христианском человечестве, о тех людях, которые веруют в Cына Божьего".
Гость
И если поживём... и как-то так.
гость
И как-то так.
Авторские статьи
Авторские статьи1ч. назад
Андрей Марочко: Зеленский вкусил крови, теперь он не остановится 1
Авторские статьи1ч. назад
Дискриминация, оброк и президент-редактор: самые интересные события недели
Авторские статьи1ч. назад
Релакс, гуд ситизен! В благословенной Вирджинии
Авторские статьи1ч. назад
Шокирующий фоторепортаж из Северной Кореи
Топ новость3ч. назад
«Скоро мы станем похожи на Мексику»: Fox News рассказал, как экономический спад изменит США 1
Новости дняOct 16
Правь, Британия, Зеленским. Зачем президент после скандалов с офшорами собрался с визитом в Лондон 1
Топ новостьOct 16
Западная Украина с 9 по 15 октября: В половине региона - ЧС, а на Буковине от COVID-19 умер итальянец, которого не приняли две больницы
Авторские статьиOct 16
Большие эстонские мечты про «Голубое копье»
Авторские статьиOct 16
Литва в авангарде ЕС. Д.Джангиров и А.Ланецкий