Обществоnewsyou.infoOct 8

Межі людського життя не існує

Якщо ви хочете жити вічно, то теоретично цьому бажанню ніщо не перешкоджає. Принаймні, з наукової точки зору.

nk_hauz/0DVdgbDng.jpeg

Нове дослідження показує, що люди, ймовірно, можуть доживати до 130 років і навіть набагато довше, але шанси на це чисто теоретичні. Зовнішня межа тривалості життя людини обговорюється вже дуже довго.

Недавні дослідження показали, що людина може технічно дожити до 150 років. І ось тепер нова наукова робота прийшла до ще більш дивовижного висновку. Виявляється, ніякого максимального теоретичного віку для людини не існує.

Це ще один внесок у довгу дискусію щодо визначення межі тривалості життя. Автори дослідження проаналізували нові дані про осіб старше 110 років, також про тих, хто відзначив 105-й рік народження.

Не секрет, що ризик смерті збільшується протягом усього нашого життя, з кожним роком, але аналіз досліджень показав, що в кінцевому підсумку він виходить на плато і залишається приблизно постійним на рівні 50 на 50.

А це означає, що ймовірність померти після 110 років протягом наступного року становить 50%. У цьому впевнені експерти в галузі статистики зі Швейцарського Федерального технологічного інституту в Лозанні.

На підставі наявних даних вчених здається ймовірним, що люди можуть доживати, як мінімум, до 130 років. Але екстраполяція отриманих результатів взагалі показує, що межі тривалості життя людини просто не існує.

І ці висновки дослідження збігаються з аналогічним статистичним аналізом, який був проведений серед дуже літніх людей. Правда, якщо старість людини супроводжується і високим рівнем немочі, то бажаючих продовжувати таке існування буде явно небагато.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шо условно Сруля, эй МУДАК ты старый, Штирлиц блин недостреляный, кому на Украине известна эта больница в Москве? Ну конечно, кроме тех, кто в ней лежал та дупу соседям по палате пидставлял. Кого те ласково Машей звали та колготы через голову надевали, а писли до утра е..ли! И ты ыщо будешь тут прикидываться справжним жидоукраинцем со знанием мовы и кныша! А вот и не выйдет у тоби дэбила ни шиша!
е
да у тебя ВСЕ условное и мозги тоже.. вот и приписываешь всем тут свои похождения под мостом и воспоминания про обслуживание морячков во все дырки...
Луна -2
Наше чудо появилось... и где же ты была -то не в Польше случаем, туалет там языко м не вылизывал , истинная арийка - характер нордический , твердый -Беспощаден к врагам украинского Бандерштадта.
е
ОПЯТЬ ты СВОЙ опыт и воспоминания про моряков под мостами...не доходит до тебя недоумка, что твоя сексуальная жизнь тут НИКОГО не интересует...
Весёлый Роджер
ЭЙ мавпёнок стрибучий, хватить пиСдить чужое - указывай ссылку на первоисточник!!! -> 29palms.ru
Елена
ДД а условная Кащенко, сколько по аз д как рню писать,что то образно,в целом,мало ли психушек на свете,а шо за наркологию не говоришь?хе,хе,алкаш несчастный.
Елена
Работа то не у меня,у меня хобби.