Обществоbusinessua.com24 февр.

Міграційна служба пояснила, чи необхідно замінювати паспорт-книжку

У Головному управлінні Державної міграційної служби (ДМС) запевнили, що термін дії паспорта-книжки не закінчиться в 2020 році. В планах є проекти, пов’язані з повним переходом на ID-картки, кажуть в управлінні, але ніяких офіційних розпоряджень на даний момент не існує. Крім того, керівники профільних міністерств не раз згадували, що повний перехід на ID-картки повинен відбутися до 2020 року. Так, ще в 2015 році голова МВС Арсен Аваков написав у Facebook, що “законом України передбачено п’ятирічний перехідний період”. Є і суто практичні плюси: так, ID-картка дозволяє користуватися онлайн-режимом надання держпослуг. А більшу частину сервісів влада обіцяє все-таки перевести в онлайн. Загалом головна перевага ID-картки – безпека, бо підробити її практично неможливо. Також ID-паспортом набагато зручніше користуватися, ніж паперовим, оскільки він менший за розміром і набагато більш зносостійкий. Головний мінус ID-картки — термін дії і пов’язані з ним витрати на отримання нового. Зараз ID-картки видають безкоштовно особам, які досягли 14 років. Іншим доведеться заплатити близько 10% від суми мінімальної зарплати. Загальна вартість адміністративного збору станом на 2018 рік становить 279 грн. Отримання ID-картки за прискореною процедурою – за 10 днів – обійдеться в 366 грн.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А тебя, укропитековское животное, твои кукловоды видимо не информируют про пиндосиков на Яворивском полигоне, где де факто уже Натовская база, про строительство баз под Одессой и Мариуполем, про финансирование и поставки оружия укровоенным, про биохимические лаборатории на украдине? Ты, пидарастенок, глаза открой и мозг включи. Хотя о чем это я??? Какой мозг??? Пи@дуй древний укровоин в военкомат. Желаю демократически сдохнуть за украдину!
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ