Обществоnashamama.com31 янв.

Міміка чоловіка може розповісти про його настрій - вчені

На що звертати увагу? На м'язи обличчя. Дивитися потрібно на обличчя в цілому, а не в очі, як думає багато хто. Так, якщо у вас розвинена інтуїція, то можна і з погляду визначити думки людини. Але все одно точність буде вкрай низькою — це як тикати пальцем в небо.

nk_hauz/-msnb_-orggpe8gp668e.jpg

Найчастіше виражають емоції та почуття людини м'язи очей, лоба і губ. На них варто звертати особливу увагу. Очі можуть бути, наприклад, задумливими або спокійними, закритими або відкритими, напруженими або спокійними. Про це можуть говорити м'язи з боків над щоками та нижні повіки. Лоб, наприклад, може вказувати на задум. Якщо він зморщений, а брови зведені, це може говорити про глибокий розумовий процес.

Найважливіше, звичайно ж, рот. Дуже важливо навчитися визначати тип посмішки, спостерігати за тим, як сильно замикаються губи та зуби, чи напружена щелепа. Словом, якщо ви хочете навчитися читати чоловіка по його міміці, то доведеться озброїтися уважністю і запам'ятати все, про що піде мова далі.

Негативні та оманливі сигнали Крива посмішка, яка більше виражена в одну сторону, говорить про те, що чоловік вкрай стривожений, розлючений або знаходяться в стані сильного нервового напруження. З ним у такі миті краще не сперечатися, не провокувати його. Краще просто дати йому охолонути.

Якщо він спілкується на підвищених тонах з кимось неприємним, а потім ви помічаєте, що він починає посміхатися, а очі його були розширені, то це вказує на те, що він сповнений гніву і рішуче налаштований побитися або вступити в серйозний конфлікт з кривдником. Іноді таке вираження обличчя з'являється у чоловіків під час сварки з коханою, коли та починає перегинати палицю з образами. У такі моменти потрібно зупинятися.

Якщо очі широко відкриті, але не знизу і зверху одночасно, як під час гніву, а лише зверху, а знизу напружені, то це свідчить про наявність страху.

Про поганий настрій можуть говорити опущені куточки рота, погляд вниз, насуплені брови. Іноді на це явно вказують брови, зведені будиночком. На жаль, не завжди можна визначити причину того, чому настрій чоловіка поганий, але тепер ви точно будете знати, що це так.

Дуже важливо знати дещо про усмішку чоловіка в поєднанні з очима. Якщо він широко посміхається, але при цьому очі його залишаються ніби байдужими, то це означає, що він повністю позбавлений щирості. Йому краще не довіряти. Це дуже корисно на початку відносин або при знайомстві.

Якщо він мовчить, але при цьому ще й не дивиться на вас, або дивиться уривчасто, то на вас, то в бік, це вказує на те, що йому не комфортно, він хоче піти. Можна звернути увагу на те, на що він дивиться. Якщо він поглядає на двері, то тут до ворожки не ходи — він точно бажає втекти скоріше.

Якщо він мовчазний, але при цьому поглядає на вас скоса, трохи повернувши голову вбік, то це показує його явну недовіру до вас. Використовуйте це у непростих моментах, коли ви з'ясовуєте правду. Якщо ви сказали щось чесно, а він продовжує так дивитися, то він вам не вірить.

Позитивні сигнали Щире бажання сподобатися жінці можна прочитати по усмішці та очах. Якщо чоловік постійно посміхається, і при цьому його очі «посміхаються» разом з ним, то він щирий. Це означає, що йому дуже хочеться вам сподобатися.

Під час флірту, регулярного спілкування або знайомства необхідно звернути увагу на напрямок його погляду. Якщо він дивиться на рот або навіть на груди, то його мовчання видає з головою той факт, що ви йому страшенно подобаєтеся.

Здивування — одне їх добрих почуттів, хоча іноді воно може говорити про щось не дуже хороше. Однак, здивований чоловік — це майже завжди приємно. Здивування — це коли його лоб покритий горизонтальними зморшками, очі розкриті та дивляться на вас, а рот відкритий.

Щастя і радість можна прочитати по абсолютно спокійних очах і бровах, але з невеликими мімічними зморшками по кутах, а також слабкою або сильною посмішкою. Коли чоловік мовчить і виглядає так, то він стовідсотково щасливий.

💬 Последние комментарии
Серж
Блин, украинцев в дверь, а они в окно!
ALWAS
Уже от жуков-червяков переходим к амёбам. Будем ими питаться.
Гость
Какая дичь творится.Зачем лезть политикой куда только можно.Запретите нам ещё дышать,так как этим же воздухом дышат русские. Сила в объединении,в созидании,в мире,а не в нагнетании агрессии,провокациях,не в навязывании русофобских мракобесных правил. Политика украинской власти ущербна и разрушительна.
е
А что не так написано? Ты своим майданным СМИ не веришь???))
Игбун Хохлов
Есть еще такое абсолютно уродливое явление, как ГКЦ. "Церковь" иуд. Неудивительно, что наибольшее распространение в мире она получила именно на запукрии.
Так и сказал
Если Байден сказал, то он действительно так думает. Потому что западные ценности созданы либерал-демократами для либерал-демократов. В борьбе.
Юрий
Идиот! Это сайт не для селюков ктр слезли со смерекы