Міністр оборони пропонує створити музей у "Будинку Сікорського"
Обществоday.kyiv.ua05 июня 2021

Міністр оборони пропонує створити музей у "Будинку Сікорського"

Міністерство оборони України запропонувало залучити приватних інвесторів для відновлення "Будинку Сікорського" в Києві і повідомило про пропозицію від групи приватних українських компаній частково профінансувати на благодійній основі ремонтно-відновлювальні роботи.

Як повідомлялось, окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позов Офісу Генерального прокурора про зобов’язання укласти охоронний договір та привести до належного стану пам’ятку національного значення — будинок всесвітньо відомого авіаконструктора І.Сікорського на вул. Ярославів Вал у м. Києві. За інформацією Офісу Генерального прокурора, Міністерство оборони України та ДП "Готель "Козацький" зобов’язано здійснити консерваційні та реставраційні роботи.

Як повідомила пресслужба Міноборони, міністр оборони Андрій Таран запропонував зібратися представникам столичної громади, Офісу генпрокурора, правоохоронних органів, Міноборони, Мінкультури та узгодити дорожню карту створення музею І.Сікорського

"Треба скласти рамкову угоду, яка дозволить: а. вберегти будівлю від "дерибану" під соусом банкрутства підприємства, яке наразі перебуває у такому статусі; б. отримати гарантії, що у будівлі буде саме музей авіатора Сікорського, а не, приміром, казино "Гелікоптер"; в. залучити приватних інвесторів до проекту, тим паче, що таку ініціативу підтримують у "Sikorsky Aircraft", – сказав Таран.

Міністр повідомив, що пропозиції про готовність на благодійній основі частково профінансувати ремонтно-відновлювальні роботи будинку нещодавно надійшли до Міноборони від групи приватних українських компаній.

"Можливості Міноборони щодо відновлення будинку є вкрай обмеженими через пріоритетність спрямування коштів на заходи зі зміцнення обороноздатності держави і всебічного забезпечення Збройних Сил України. Орієнтовна вартість лише проєкту реставрації та проведення першочергових протиаварійних реставраційних та відновлювальних робіт може становити близько 10 млн грн", – зазначив Таран.

Глава Міноборони зазначив, що долю "Будинку Сікорського" можна вирішити. "Просто треба займатися створенням музею Ігоря Сікорського, а не думати, як би ще й зловити рибку в каламутній воді", – цитує Тарана прес-служба Міноборони.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Да. И кстати, Золотой штат - это Калифорния. Опять таки, для америкоса это понятно и привычно. Но в русском тексте нужно использовать официальные названия, а не местные прозвища. У наших города тоже такие есть. Если в америкосовской прессе вместо Санкт-Петербург написать Питер, то никто ничего не поймет. А Питер - это еще самое легкое. Мы им можем предъявить Апачи, Сайгон, Глазго или Город нашествий.) Тогда точно поломка мозга случится.
е
Рабы должны пахать... А царицы типа той же Третьяковой, пропустившие до 90% заседаний Рады должны отдыхать...переработала блин...
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7
Старый хрен
Перевод дубовый, например, этот абзац абсолютно непонятный: "Исследование правительству США предположило , что коронавирус , возможно, уже циркулировал среди людей один месяц раньше , чем это было официально подтверждено, и французские ученые также представили научные доказательства того, что дела в стране были вызваны коренным штаммом вирус преобладающего периода до 2020 года китайских ученых настоятельно призвало такие доказательства не должны оставаться незамеченными и должны служить доказательством того, что расследования по отслеживанию вирусов на следующем этапе должны быть сосредоточены на странах, которые сообщили о случаях раньше, чем они были идентифицированы ранее, особенно в США."
Игбун Хохлов
Как будто я писал)