Міністр освіти і науки України Сергій Квіт привітав учасників XII літньої Універсіади України
Обществоvnz.org.ua26 марта 2015

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт привітав учасників XII літньої Універсіади України

Тренерам, суддям, фахівцям і спортсменам – учасникам XII літньої Універсіади України.

Шановні колеги!

Дозвольте щиро привітати вас із відкриттям XII літньої Універсіади України!

Вся держава спостерігатиме за непересічним спортивним дійством – змаганням кращих студентів-спортсменів, що асоціюється зі святом мужності, здоров’я та сили.

Беручи участь у цих престижних змаганнях, ви надихаєте своїх однолітків до систематичних занять спортом та подаєте приклад здорового способу життя.

Бажаю всім міцного здоров’я та добра, нових успіхів в особистих справах і на спортивних аренах! Зичу вам спортивної вдачі, яскравих перемог та підкорення нових висот!

Маю надію, що змагання літньої Універсіади України стануть доброю перевіркою та допоможуть нашим спортсменам показати найкращі результати на змаганнях у програмі XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади 2015 року в Республіці Корея. Дозвольте побажати вам, учасникам і організаторам змагань, показати свої кращі результати.

Нехай переможе найсильніший!

З найкращими побажаннями Міністр. Сергій Квіт

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да а ты и на копейку потратиться другому человеку никогда не решишься,ибо шмот .
Елена
Кирзовый ,в гранит такое слово
Елена
И на дальнем востоке и на севере России тоже Петлюре? Может и на Луну высадились Петлюре помочь? Только по Белой гвардии историю знаешь,ха,брехло тупое.
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!