Мін’юст оновив правила перебування у СІЗО та в’язницях
Обществоdilo.net.ua26 сентября 2020

Мін’юст оновив правила перебування у СІЗО та в’язницях

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив про оновлені правила перебування у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань.

Про це написав у Facebook.

“Ще одна довгоочікувана новина – ми вдосконалили нормативку щодо СІЗО та установ виконання покарань. І там досить багато нововведень, у тому числі на виконання рішень ЄСПЛ”, – зазначив Малюська.

Тепер у камерах СІЗО з’вляться холодильники, однак не за державні кошти, а на прогулянкових двориках – додаткові можливості для заняття спортом, окрім стандартних перекладин та брусів.

Також в адвокатів з’явиться можливість працювати з лептопами та портативними принтерами. А ті, хто потрапили у дізо або карцер, зможуть взяти з собою книги.

Ще одне нововведення – жінки зможуть одягати прикраси з некоштовних матеріалів. А зачіска, тобто довжина волосся, у чоловіків може перетворитися з просто «короткої» до ліберальнішої з лімітом довжини 5 сантиметрів, додав міністр.

Загалом є багато інших змін засуджених і ув’знених. Офіційний текст наказу буде опублікований через декілька днів, зазначив Малюська.

Написать комментарий