Обществоwww.cosmo.com.uaSep 25

Мистецтво флірту: 7 кроків, які змусять його проявити ініціативу

Флірт — наука, мистецтво, практика і доля везіння. Проте, навіть якщо ти профі, це не гарантує стовідсоткового результату. Пригадай, бувало ж так, що об’єкт твого бажання просто всліпу тебе не помічав і ви розходились в різні боки? Все через те, що кожна людина по-своєму сприймає відповідні сигнали. Іншими словами, для когось твій флірт може видатись доречним, цікавим й інтригуючим, а хтось зрозуміє його, як невдалий жарт Чендлера із серіалу «Друзі».

Ми вирішили покроково розробити стратегію правильного флірту, результат якого — знайомство (або хоча б явна відповідна увага). Записуй. Ці поради перевірені і протестовані. 

Крок 1. Зоровий контакт

Правильний флірт починається з погляду. Проте дивитись в очі, потім знову в очі, і ще раз прямісінько в очі, не можна. Психологи стверджують, що це найрозповсюдженіша помилка, адже з самого погляду не зрозуміло, чого саме від тебе хоче конкретна людина. А у випадку із чоловіками (які, на відміну від нас, позбавленні інтуїтивного чуття), такий жест взагалі може залишитись непоміченим.

nk_hauz/-mi3_xbsjcrblsfyqnpt.jpg

Для правильного меседжу спочатку спіймай його погляд. Потім сконцентруйся на іншій частині обличчя (наприклад, губах). Швидко пробіжись поглядом по всьому тілу і знову повертайся до очей.

Крок 2. Ініціатива

Це дуже делікатний крок. Насправді, тут працює закон «менше, але краще». Випадково доторкнутись до його руки — це одне. А забрати з його плеча «пилинку» — це зовсім інше. Будь обережна, в таких справах ліпше залишити місце уяві, ніж дати зрозуміти, що він тобі ну ду-у-уже подобається. 

Крок 3. Наблизитись до нього

Увійти в його зону комфорту — все одно що обійняти. Перед тим, як наблизитись переконайся, що він не відволікається ні на що (і ні на кого). Найкраще «робити крок» в момент, коли ви будете тільки вдвох. Плюс, важливо, щоб перед контактом була хоч якась комунікація (дивись попередній пункт).

Крок 4. Посмішка

Посмішку багато чоловіків вважають найсексуальнішою деталлю твоєї зовнішності. Тому приховувати її нема сенсу. Однак важливо, щоб це було природньо і щиро. Легка посмішка, погляд (дивись пункт 1), і він забуває про все на світі.

nk_hauz/-mi3_xzkhiyhrhdmtser.jpg

Крок 5. Вербальна комунікація

Коли чоловік починає сприймати тебе як потенційну партнерку, можна додати йому трохи впевненості. Просте питання, щось із особистого, але не надто відвертого, в тон ситуації. Так у нього з’явиться можливість почати розмову.  

Крок 6. Комплімент

Коли розмова про все і ні про що розвивається своїм ходом, можна робити комплімент. Не явний і не нав’язливий, але приємний. Щось таке, що зробить його особливим.

nk_hauz/-mi3_y3xjbunknaqg1my.jpg

Крок 7. Дозволь йому запросити тебе

Тут просто використай НЛП. Нейролінгвістичне програмування. Згадай про улюблений алкоголь або каву, ресторан чи прем’єру фільму. І в його думках вже будуть картинки вашого побачення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Родом из СССР
Кулеба - лучший друг Путина. Хорошо пиарит. Аж завидно.
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи будто Харкив будет зваться ,,Байден Байден,, ! Ну а Куев - ,,Псаки Сити,, обзовут!!!
ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ
К ДНЮ НЭЗАЛЭЖНОСТИ В ПОДАРОК ВСЕМ уКРАИНЦАМ СПИШУТ ДОЛГИ ЗА ЖКХ. ВСЕМ! ПОТЕРПИТЕ ЧУТЬ ЧУТЬ. НЕМНОГО ОСТАЛОСЬ...
Елена
Как бы сказал Роджер , сейчас всё можно купить ,а раньше,как говорит Роджер ничего не было,голодал Роджер,умирал с голоду а сейчас всё есть,куда хочешь можешь поехать, сколько хочешь машин можешь иметь,чуешь е разницу,вот сейчас жизнь,по словам Роджера,полная благодать и абсолютное счастье, ибо предприниматели сделали жизнь людей прекрасной и счастливой,по словам Роджера,ты понимаешь Е ,в какое счастливое время ты живёшь,цени это, тебе Е сказочно повезло жить в этом земном раю,по словам Роджера,хе,вот примерно так.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
А откуда Кулеба так хорошо знает то, что хочет В.В Путин?
Спортзал
Тренер по финес.
999
Зачем тратиться на отель? Прекрасно подойдет и ялтинская квартира Зеленского.