Мистецтво флірту: 7 кроків, які змусять його проявити ініціативу
Обществоwww.cosmo.com.ua25 сентября 2020

Мистецтво флірту: 7 кроків, які змусять його проявити ініціативу

Флірт — наука, мистецтво, практика і доля везіння. Проте, навіть якщо ти профі, це не гарантує стовідсоткового результату. Пригадай, бувало ж так, що об’єкт твого бажання просто всліпу тебе не помічав і ви розходились в різні боки? Все через те, що кожна людина по-своєму сприймає відповідні сигнали. Іншими словами, для когось твій флірт може видатись доречним, цікавим й інтригуючим, а хтось зрозуміє його, як невдалий жарт Чендлера із серіалу «Друзі».

Ми вирішили покроково розробити стратегію правильного флірту, результат якого — знайомство (або хоча б явна відповідна увага). Записуй. Ці поради перевірені і протестовані. 

Крок 1. Зоровий контакт

Правильний флірт починається з погляду. Проте дивитись в очі, потім знову в очі, і ще раз прямісінько в очі, не можна. Психологи стверджують, що це найрозповсюдженіша помилка, адже з самого погляду не зрозуміло, чого саме від тебе хоче конкретна людина. А у випадку із чоловіками (які, на відміну від нас, позбавленні інтуїтивного чуття), такий жест взагалі може залишитись непоміченим.

Для правильного меседжу спочатку спіймай його погляд. Потім сконцентруйся на іншій частині обличчя (наприклад, губах). Швидко пробіжись поглядом по всьому тілу і знову повертайся до очей.

Крок 2. Ініціатива

Це дуже делікатний крок. Насправді, тут працює закон «менше, але краще». Випадково доторкнутись до його руки — це одне. А забрати з його плеча «пилинку» — це зовсім інше. Будь обережна, в таких справах ліпше залишити місце уяві, ніж дати зрозуміти, що він тобі ну ду-у-уже подобається. 

Крок 3. Наблизитись до нього

Увійти в його зону комфорту — все одно що обійняти. Перед тим, як наблизитись переконайся, що він не відволікається ні на що (і ні на кого). Найкраще «робити крок» в момент, коли ви будете тільки вдвох. Плюс, важливо, щоб перед контактом була хоч якась комунікація (дивись попередній пункт).

Крок 4. Посмішка

Посмішку багато чоловіків вважають найсексуальнішою деталлю твоєї зовнішності. Тому приховувати її нема сенсу. Однак важливо, щоб це було природньо і щиро. Легка посмішка, погляд (дивись пункт 1), і він забуває про все на світі.

Крок 5. Вербальна комунікація

Коли чоловік починає сприймати тебе як потенційну партнерку, можна додати йому трохи впевненості. Просте питання, щось із особистого, але не надто відвертого, в тон ситуації. Так у нього з’явиться можливість почати розмову.  

Крок 6. Комплімент

Коли розмова про все і ні про що розвивається своїм ходом, можна робити комплімент. Не явний і не нав’язливий, але приємний. Щось таке, що зробить його особливим.

Крок 7. Дозволь йому запросити тебе

Тут просто використай НЛП. Нейролінгвістичне програмування. Згадай про улюблений алкоголь або каву, ресторан чи прем’єру фільму. І в його думках вже будуть картинки вашого побачення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
так беги записывайся.. а то все разберут.. то ты на словах смелая, а как до дела, то русло.. и примеров тому тьма или опять не помнишь?
гость
Победу в чём? - хлопци с альтернативки витают в облаках? "Победу" в гегемонизьме получает тот, кто возьмёт главный экономико-финансовый и торгово-промышленный "приз". И этим призом будет отнюдь не Европа со своими зонами мировых офшоров, а Азия - дальняя от двух российских столиц Азия. А Рф от "победы" возьмёт (в лучшем случае) себе +/- 3% мирового торгового оборота (к своим текущим 2%) и статус перевозчика, и то - после того, как перетрёт тему с политбюро КНР. Классиков надо знать, и уважать их. Фразу - "если нельзя, но очень хочется, то можно" Шолом-Алейхем упоминает в "Тевье-молочнике"(цикл рассказов с 1895-1914), и переиначил мысль щирого западенца Оскара Уайльда (портрет Дориана Грея 1890-1891 гг): - "The only way to get rid of a temptation is to yield to it. Resist it, and your soul grows sick with longing for the things it has forbidden to itself, with desire for what its monstrous laws have made monstrous and unlawful" ― "Один лишь путь избавиться от искушения уступить ему. Сопротивляйтесь этому, и ваша душа заболеет от тоски по тому, что она запретила себе, с желанием того, что ее чудовищные законы сделали чудовищным и незаконным". В ЕС прекрасно сознают, кто набивается в эстеты, кто в декаденты-гедонисты, кто в популисты-реакционеры, а кто просто балаболит ни о чём, пытаясь примазаться к уходящему прошлому ("имперской") Европы. Европа отлично разбирается в международной политике, своей философии и экономике, в курсе своих пороков, и своей вассальной зависимости что от Америки, что от Британского содружества, что от азиатских мастерских, включая локомотив мировой экономики - Китай. Выражаясь по шоллом-алейхемовски - "человек хочет, а бог хохочет", или в переводе на политический русский - "если Трамп попытается убрать Цзинпина с управления паровоза, не факт что у Путина затем получится им порулить".
Аз есмь
Гниды
ера
праальна...как и мост Крымский...непостроят...
Елена
Без проблем,с чего ты взял что я откажусь,это же вакцина от,а не какой-нибудь нибудь "Новичок",ха, шутка,я не боюсь,тут нема вопросов.Слава Америке!
е
потому и крест... чтоб не сбежал сразу..
Луна-2
Крест ... не надо... в клетку его и возить по стране - чтобы понял что он наделал .К сожалению он сбежит первым..Наш святой томасоносец....