Місця, де найкраще знайомитися з чоловіками, а в яких не варто
Обществоukr.media15 июля 2021

Місця, де найкраще знайомитися з чоловіками, а в яких не варто

Де можна легко познайомитися з цікавим чоловіком для відносин.

Багато жінок бажають знати, де найвища ймовірність зустріти красивого, розумного і вільного чоловіка. Психологи розповіли про те, де необхідно знайомитися дамам, які в активному пошуку серйозних стосунків, інформує Ukr.Media.

В інтернеті

Потрібно користуватися всіма благами сучасного світу, брати все, що дають нам технології. Існує величезна кількість сайтів знайомств. Якщо вам лінь качати додаток або реєструватися, то завжди можна познайомитися з ким-небудь в соціальних мережах. Для цього вам необхідно зробити свою сторінку привабливішою за допомогою правильних фотографій.

Інтернет — це не тільки майбутнє, але й сьогодення. Він вже зараз надає нам безмежні можливості в плані всього. На користь інтернету можна сказати три важливі речі.

По-перше, самотні чоловіки теж шукають жінок і теж розчаровуються реальними знайомствами в нічних клубах або на вулиці. Саме тому в інтернеті величезна кількість як жінок, так і чоловіків, охочих познайомитися і знайти другу половинку.

По-друге, знайти кохання в інтернеті набагато простіше. Вам не потрібно зав'язувати знайомство, щоб дізнатися про те, де людина вчилася, чи була вона одружена, чи є у неї діти, яка в неї робота і рівень доходу. Багато чого з цього видно навіть не з розмови, а просто по фото або за особистою інформацією.

Третій плюс - це позитивний результат. Згідно з дослідженнями вчених, ті пари, які знаходять одне одного в інтернеті, набагато міцніші. Шанс того, що ви зустрінете людину і з нею у вас вийдуть міцні відносини, дорівнює майже 50 %. Потрібно лише правильно відсівати тих, хто вас за якимись критеріями не влаштовує.

Через друзів та знайомих

Раніше тільки так і знайомилися. Це був аналог сайту знайомств, тільки вибір виявлявся, звичайно, в рази меншим. Близькі друзі або родичі можуть дати вам об'єктивний опис знайомої людини, з якою вони спілкуються. Вони не стануть придумувати або прикрашати факти. Ну, хіба що трохи.

З-за цього «трохи» і з-за невеликого вибору такий спосіб не дуже котирується в сучасному світі, але його не можна відкидати зовсім. Набагато краще не коли вас хтось сватає, а коли ви просто у своїх близьких людей питаєте про приємну знайому людину і цікавитеся її життям і захопленнями.

В клубі за інтересами

Мається на увазі те місце, в якому ви відпочиваєте і займаєтеся чимось цікавим для себе. Це може бути спортзал, театр, курси і так далі.

У таких місцях ви точно знайдете людину, з якою можна розговоритися і зрозуміти один одного з півслова. Так ви дізнаєтеся про неї більше цікавого, співставите факти і вирішите, продовжувати знайомство чи ні.

Де не варто знайомитися

Тут варіантів дуже багато. Експерти не рекомендують знайомитися в дуже людних місцях, де голосно грає музика — барах, нічних клубах, концертах. Там люди майже завжди з друзями, тому їм не до знайомств. Ймовірність зустріти там свою любов є, але справа в більшості випадків не варта вичинки.

На роботі теж роман може тільки нашкодити. З іншого боку, роботу часто записують у місця, які ідеальні для знайомств, тому що там є можливість пізнати людину краще.

На відпочинку. Курортні романи майже ніколи не обіцяють нічого хорошого, тому що там люди відпочивають і розслабляються. Вони ідеально підійдуть тим, хто шукає просто короткочасні відносини без зобов'язань.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!
Новый мировой порядок
В общем, все сводится к сворачиванию конкуренции, упразднению государст и постепенному сокращению населения.
е
Ха, ты хоть ОДИН пруф предоставила к своему постоянному словесному поноса??? Нет? А че тогда требуешь... Как ты к людям, так и к тебе...раз до такого недоумка не доходит, то это твои проблемы..кушай не обляпайся...