Обществоnashamama.comSep 8

Моя твоя не розуміє: 5 міфів про вивчення іноземної мови з дітьми

nk_hauz/ETz58GIng.jpeg

Дитина, з малих років не розуміє англійської, а в юності вільно володіє, як мінімум, двома-трьома мовами, - «блакитна мрія» багатьох сучасних батьків. Але мрія ця породжує безліч ілюзій і міфів.

Які існують міфи про вивчення іноземної мови? Міф 1. Чим раніше дитина почне вивчати мову - тим краще. Як аргумент на користь цієї тези найчастіше звучить посилання на дворян 19-го віку, які з малих років наймали своїм чадам вчителів іноземців - і в результаті діти прекрасно володіли мовами. На жаль, ця ситуація не тотожна сучасній. Спілкуючись з гувернанткою, носієм французької мови, що не володіє російською, діти пушкінської епохи занурювалися в мовне середовище. Зараз же практикується просто вивчення іноземної мови, а не спілкування на ньому. Тому більшість фахівців-педагогів і дитячих психологів вважають, що поспішати не варто. Міф 2. Для володіння іноземною мовою дитина повинна вивчити якомога більше слів. Найважливіше опанувати не набором слів, а готовими мовними кліше. Тому добре, якщо на заняттях малюк буде запам'ятовувати слова мимоволі, вживаючи їх в контексті (наприклад, у рольовій грі). Міф 3. Вчити дітей усного та писемного мовлення потрібно паралельно. Коли мова йде про навчання іноземної мови дошкільнят, потрібно врахувати, що вчити їх можна тільки усного мовлення, причому в веселій ігровій формі. Для цього підійдуть пісеньки, віршики, потішки, ігри з предметами, наприклад, «в магазин» або «в лікарню». А перед тим, як почати вчитися читати і писати іноземною мовою, дитина повинна вміти читати і писати рідною. Міф 4. З хорошим учителем малюк швидко заговорить на іноземній мові. Батькам не варто спокушатися цією думкою, адже для того, щоб оволодіти мовою досконало, малюк повинен постійно перебувати в мовному середовищі - жити в країні носіїв мови або бути дитиною іноземця. Хоча перше знайомство з мовою зіграє важливу роль: на цей фундамент ляжуть мовні навички, які малюк отримає в подальшому. Міф 5. Дошкільнят навчають мови так само, як і школярів. Дошкільнята ще не здатні довго концентрувати на чомусь увагу. Тому під час занять дітям варто пропонувати по черзі різні види діяльності. Загальна тривалість заняття для 5-річок не повинна перевищувати 30 хвилин. До речі, малюкам абсолютно протипоказані довгі нудні пояснення, зазубрювання правил і теоретичні міркування. Головне завдання навчання - сформувати у дитини позитивне ставлення до рідної мови і бажання її вчити.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!