Обществоwww.nta.uaSep 29

Монету в 15 копійок в Україні на аукціоні продають майже за тисячу доларів

nk_hauz/7FCVDuN7R.png

Рідкісну українську монету номіналом 15 копійок 1992-го року продають на аукціоні за 26 тисяч гривень.

Такі дані оприлюднив аукціон Violity. Тоді 15 копійок хотіли ввести в обіг, виготовили перші партії, проте вирішили не використовувати.

«Монета викарбувана однією з перших, в листі є проріз. У пізніших монетах проріз викришений», – ідеться в оголошенні.

Також реверс монети щодо аверсу розгорнутий на 180 градусів.

Продати рідкісні монети в Україні можна на спеціалізованих аукціонах. При цьому продавець може вказати будь-яку ціну, а реальна вартість визначиться в результаті аукціону.

Нагадаємо, в липні Національний банк України повідомив, що станом на 1-ше липня в готівковому обігу України перебувало 717,9 мільйона штук банкнот номіналом 200 гривень. Це 24,4% від обсягу готівки. Другою за поширеністю стала банкнота номіналом 500 гривень (638,7 млн. штук або 21,7,7%). Найпоширенішою стала монета номіналом 10 копійок (3,989 млрд. штук або 29% від монет в обігу).

У вересні Національний банк на честь 25-річчя гривні випустив колекційний набір «Монети України 2021-го року».

У першій половині 2021-го року майже 90 відсотків від загальної кількості операцій із платіжними картками складали безготівкові операції, це на третину більше, ніж на закінчення 2020-го року.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.